fbpx

Сумісність імен наречених: чи судилося вам бути разом усе життя

Щоб спільне життя в шлюбі було щасливим необхідно заздалегідь знати про те, чи судилося вам прожити разом все життя. І в першу чергу, сумісність можна визначити по іменах нареченого і нареченої.

Знайти другу половинку і створити міцну сім’ю не так складно, як зберегти любов на довгі роки. Якщо спільне життя не приносить вам щастя, можливо ви і ваша кохана людина просто не підходите один одному. Щоб переконатися в сумісності заздалегідь можна звернутися за допомогою до астрології. Як виявилося, що ви і ваш обранець можуть бути сумісні не тільки по іменах, а й по Знаку Зодіаку.

Коли двоє закоханих вирішують створити свій союз, вони не думають про те, що в майбутньому у них піде щось не так. Однак з часом багато пар розпадаються, і причин цьому може бути дуже багато: різні характери, згасання почуттів, зрада одного з подружжя або ж любовна несумісність. Щоб не помилитися з вибором супутника життя, необхідно приділити особливу увагу сумісності ваших імен.

Таблиця сумісності імен
Вже доведено, що від імені залежить наша подальша доля. Воно визначає наше майбутнє, і завдяки йому ми можемо дізнатися, в яких сферах життя нас чекає успіх, а де нам доведеться потерпіти невдачі. Це стосується і любовної сфери. Можливо ви і ваша друга половинка просто не створені одне для одного. Завдяки таблиці сумісності імен ви дізнаєтеся про це прямо зараз.

Читайте також: Сумісність за датою народження. А у вас співпало?

Для початку початку необхідно дізнатися число вашого імені. Кожній букві відповідає певне число:

1 – А, І, С;
2 – Б, Й, Т, И;
3 – В, К, У, Ь;
4 – Г, Л, Ф, Ї;
5 – Д, М, Х, Ю;

6 – Е, Н, Ц, Я;
7 – Є, О, Ч;
8 – Ж, П, Ш;
9 – З, Р, Щ.

Для прикладу, ми розрахуємо сумісність імен Віра і Максим: Спираючись на таблицю, ми можемо вирахувати число двох імен таким чином:

Віра – В = 3 + І= 1 + Р = 9 + А = 1, сума чисел дорівнює 14. Максим: М = 5 + А = 1 + К = 3 + С = 1 + И = 2 + М = 5, сума чисел дорівнює 17. Ми отримали два числа: 14 і 17.

Так як отримані числа повинні знаходитися на відрізку від 1 до 9, необхідно підсумувати складові кожного числа. Наприклад: 14 це 1 + 4 = 5, а 17 це 1 + 7 = 8. У підсумку ми отримали для Віри – 5, а для Максима – 8.

Тепер порахуємо сумісність, складемо ці числа: 5 + 8 = 13

Суму отриманих чисел (13) також потрібно скоротити до однозначних, виходить число 13 це 1 + 3 = 4. Число сумісності Віри і Максима 4. За допомогою отриманого числа ви зможете дізнатися сумісність ваших імен.

Любовна сумісність імен
Якщо ви вже вирахували число вашої сумісності, настала пора дізнатися про те, чи зможете ви і ваша кохана людина створити міцну сім’ю.

1 – в нумерології одиниця є найсильнішим числом. Вона символізує початок, спокій. Якщо в ході розрахунків ви отримали число 1, значить ви і ваш коханий ідеально підходите один одному. Спільне життя з коханою людиною буде приносити вам лише задоволення, і навіть дрібні сварки не зможуть розгойдати ваш любовний човен. Ваш союз завжди буде міцним.

2 – двійка вважається символом добра і миролюбства. Це означає, що у вашій родині завжди пануватиме гармонія і взаєморозуміння, а конфлікти у вашому домі будуть всього лише неприємною рідкістю. У будь-який момент ви зможете покластися на кохану людину, а він, у свою чергу, завжди надасть вам підтримку. Згодом ви зможете створити міцну сім’ю, де не буде місця розбіжностям і нерозумінню. Таку пару можна назвати ідеальною.

3 – згідно з нумерологією, трійка – нестабільне число. Спочатку відносини коханих можуть розвиватися стрімко, але вже після весілля все може кардинально зміниться. Сильні почуття можуть ослабнути під вантажем побуту і сталості, а через це у одного з подружжя може виникнути бажання внести новизну в особисте життя. За цієї причини, пари, чиїм числом любові є 3, часто з’ясовують відносини, підозрюють один одного в подружніх зрадах або зовсім розходяться. Однак не варто засмучуватися заздалегідь, можливо, ваша любов зможе впоратися з будь-якими перешкодами.

4 – це число не обіцяє вам довгих романтичних стосунків і щасливого спільного життя. Ви завжди будете відчувати до коханого фізичний потяг, але ось любов у вашому серці згасне дуже швидко. Протягом довго часу ви будете усвідомлювати той факт, що ви і ваша кохана людина абсолютно різні люди. Ймовірно в такому шлюбі конфлікти стануть виникати дуже часто, а подружжя може втратити інтерес один до одного.

5 – символ свободи і мінливості. Якщо п’ятірка є вашим загальним числом, значить у вашій парі одного з подружжя може часто тягнути «на сторону». Можливо ви помітите це не відразу, але з часом підозри в невірності обранця будуть виникати дуже часто. Існує ймовірність, що і ви захочете випробувати нові відчуття з іншим партнером. Через це конфлікти на грунті зрад відбуватимуться часто, і можуть спричинити за собою неприємні наслідки, аж до розлучення.

6 – в нумерології це число означає, що ваші стосунки будуть тривалими і нестабільними. Можливо, спочатку спільне життя доставить вам масу незручностей. Однак, з часом, ви зможете звикнути до недоліків і звичок один одного, і саме з цього моменту у вашій родині запанує гармонія. Ви навчитеся розуміти один одного з пів слова, що позбавить вас від зайвих розбіжностей. Ймовірно, що в кінцевому підсумку ваші стосунки більше будуть схожі на партнерські, ніж на подружні, але ви зможете змиритися з цим.

7 – в любовних відносинах число 7 вважається найбільш несприятливим. Навіть якщо спочатку ваші стосунки будуть наповнені любов’ю і пpиcтрастю, в кінцевому підсумку від ваших почуттів може нічого не залишитися. У шлюбі ваше життя буде наповнене швидше побутовими проблемами, через що у вас складеться досить неприємні враження про сімейне життя.

Однак якщо вам вдасться пережити цей важкий період, то ваш шлюб триватиме дуже довго, а, можливо і все життя. Незважаючи на те, що сварки і непорозуміння можуть виникати частіше, ніж хотілося б.

8 – число, що символізує постійність, віщує сімейним парам нуднe і повсякденне життя. Вам буде здаватися, що ви постійно рухаєтеся по колу, так як ваші очікування від спільного життя з коханою людиною не будуть виправдані. Проблеми, сварки і розбіжності можуть виникати постійно, а ось нових і приємних відчуттів буде мало. Згодом така пара може прийти до єдиного висновку, що вони просто не створені одне для одного.

Однак не варто приймати поспішних рішень. Можливо, з роками, ви зможете звикнути до стабільного сімейного життя і побутових проблем, і знайдете справжнє сімейне щастя.

9 – сприятливе число сумісності. Воно має позитивний вплив на особисте життя, сприяючи стрімкому розвитку стосунків. У такому шлюбі буде завжди присутніє кохання і взаєморозуміння, а також новизна відчуттів. Це означає, що навіть через багато років подружжя буде мати одне до одного повагу і теплі почуття, які зможуть подолати будь-які перешкоди.

Джерело.

You cannot copy content of this page