fbpx

Як провести понеділок, Духів день. Це церковне свято

День Святої Трійці – одне з головних свят у християн. Його також називають П’ятидесятницею, оскільки святкується на 50-й день після Великодня, або Днем зішестя Святого Духа, що пов’язане з подіями, описаними в Біблії. Оскільки у Великодня немає точної дати, то і День Святої Трійці щороку відзначається у різний час. У 2022 році православні віруючі відзначали Великдень 24 квітня,

Наступного дня після Трійці, 13 червня, відзначається Духів день, присвячений прославленню Святого Духа. По суті це церковне свято продовжує урочистості на честь Святої Трійці. Помоліться у Церкві.  Запросіть до себе гостей. Не сваріться, не робіть важку роботу.

Свято Трійці приурочене до подій, що відбулися на 50-й день після Великодня, – зішестю Святого Духа на апостолів. Завдяки цьому, згідно з Новим Завітом, учні Ісуса Христа отримали дар пророцтва, стали здатними проповідувати євангельське вчення різними мовами народів світу.

З цього часу апостоли почали безбоязно проповідувати Христа. Число прихильників церкви почало швидко зростати.

У православних християн на Трійцю прийнято прикрашати храми живими гілками беріз, дубів. Прикраси залишаються на весь Троїцький тиждень, у тому числі і на день Духа. Деякі православні віруючі також прикрашають зеленими гілочками берези, квітами свої будинки.

You cannot copy content of this page