fbpx

Як прожити тиждень до зарплати: 8 корисних порад

Іноді трапляється, що зарплату затримують, а у вас в кишені залишилися тільки копійки. Позичати ви не любите, а як залучити в будинок гроші, не маєте ні найменшого уявлення.

Значить настав час подумати, яким чином можна протягнути цей час так, щоб не влізти в борги і не витратити відразу ж добру половину зарплати, коли ви її отримаєте.

Підрахуйте активи. Для початку потрібно скласти бюджет, а для цього необхідно розуміти, які кошти ви маєте. Згадайте про боржників, можливо, прийшов час нагадати повернути борг. Адже навіть сума, яка здавалася вам незначною, зараз може вас дуже виручити. Також перегляньте всі сумки і кишені на предмет забутих в них купюр, перевірте банківські картки на предмет бонусів.

Оптимізуйте витрати на транспорт. Це обов’язкова стаття витрат, але і її можна скоротити. Якщо ви їздите на автомобілі, пересядьте на час на громадський транспорт. Подумайте, хто з колег міг би підвести вас до метро, щоб не користуватися маршруткою. А якщо вам потрібно проїхати лише пару зупинок, пройдіть їх пішки. Таким чином, до речі, ви не тільки заощадите гроші , але і зміцните здоров’я.

Перевірте свої продовольчі запаси. Навіть якщо ваш холодильник порожній, напевно, в ньому знайдеться пару яєць, шматочок засохлого сиру, пару картоплин, морква і т. д. А в кухонному шафці є трохи борошна, крупи, макарони, консерви і т.д. Проявивши фантазію з усього цього можна спорудити простий обід на весь тиждень, докуповуючи в магазині лише найнеобхідніше. Беріть з собою на роботу їжу з дому, і не платите за бізнес-ланч.

Звертайте увагу на ціни. Купувати прострочені продукти небезпечно для здоров’я, але можна звернути увагу на акційні пропозиції, менш розрекламовані торговельні марки і продукти в простій або без упаковки.

Вибирайте безкоштовні розваги. Сидіти вдома без грошей зовсім не весело, та й не навіщо. Ви не можете дозволити собі зараз сходити на концерт або в кіно, загляньте в соцмережі, напевно там знайдуться безкоштовні пропозиції про відвідування художніх виставок, пікніків або театральних вистав. Щоб не витрачати гроші на чай або каву, захопіть з собою термос.

Знайдіть свої дисконтні картки або купони на знижки. Напевно у вас безліч дисконтних карток і купонів. Саме час ними скористатися. Можливо, на деяких картках у вас навіть є бонуси, за які можна купити в магазині продукти.

Продайте те, чим не користуєтеся. Можливо, у вас в коморі порошиться брендовий одяг, який ви давно не носите, старий мобільний телефон, побутова техніка або непотрібні меблі. Все це можна виставити на продаж, на призначених для цього сайтах або в соцмережах.

Знайдіть підробіток. Подивіться на сайтах з вакансіями, можливо, ви знайдете невеликий підробіток, який не займе багато часу і допоможе дотягнути до зарплати. Що ви вмієте робити? Це може бути комп’ютерний набір тексту, переклад з іноземної мови, ремонт одягу або комп’ютерів і т. д.

Джерело.

You cannot copy content of this page