Як прикрасити ялинку, щоб привернути удачу, гроші і кохання в 2019 році

У 2019 нам доведеться зустрітися з новим покровителем року – Жовтою Земляною Свинею. І щоб удача супроводжувала вас протягом дванадцяти місяців, необхідно вже зараз підготувати свою оселю до зустрічі з талісманом року за Східним гороскопом.

Ялинка – один з головних атрибутів Нового року, і з її допомогою, ви зможете кардинально змінити своє життя, позбутися від невдач, грошових проблем і самотності. Завдяки рекомендаціям фахівців ви дізнаєтеся, як правильно прикрасити новорічну ялинку в 2019 році, щоб залучити гроші, удачу і любов. Джерело.

В першу чергу необхідно вибрати відповідне місце для ялинки, і в цьому вам допоможуть правила фен-шуй. Якщо ви хочете позбутися від фінансових труднощів і залучити гроші, розташувати ялинку найкраще в південно-східній зоні квартири. Для залучення любові необхідно віддати перевагу південно-західному сектору. Щоб привернути удачу, виділіть для вашої ялинки центральну частину житла.

У прийдешньому році головним кольором залишається жовтий, тому на новорічній ялинці обов’язково повинні бути золоті, жовті або бежеві прикраси. Крім того, що цей колір подобається покровительці року Свині, він несе в собі сильну енергетику, за допомогою якої ви зможете залучити гроші і удачу.

Аналогічним ефектом володіють блискучі прикраси. Тому необхідно прикрасити новорічну ялинку дощиком або мішурою, можна приготувати до свята яскраві конфеті та бенгальські вогні.

Прийдешній рік пройде під заступництвом земної стихії. Залучити удачу можна за допомогою прикрас з природного матеріалу. Шишки, жолуді, незвичайні мінерали або підвіски з каменів також можуть стати частинками новорічного декору.

Щоб потішити покровительку року, можна прикрасити дерево солодощами. В обмін на це вона допомагатиме вам до кінця року і обов’язково допоможе досягти успіху.

Щоб залучити багатство, ви можете біля основи ялинки заховати кілька монет і задекорувати їх мішурою або іншим способом. Монетки повинні полежати під ялинкою в новорічну ніч, а витратити їх варто, вклавши в корисну в господарстві річ для будинку. Можна також зробити прикрасу своїми руками, використовуючи монети різного номіналу, і тоді її варто повісити на видне місце для залучення успіхів.

Прикраси червоного і рожевого кольору ідеально підійдуть для тих, хто бажає знайти свою любов в новому році. Також з їх допомогою можна зміцнити стосунки з коханою людиною. Тим, хто бажає зустріти другу половинку, необхідно прикрасити ялинку іграшками у вигляді сердець і ангелів.

Читайте також: Чого в жодному разі не можна робити у Новорічну ніч – прикмети від наших предків, які вбережуть від неприємностей

Щоб налагодити гармонію в сім’ї, необхідно віддати перевагу білим прикрасам, так як їх енергетика позитивно позначиться на відносинах домочадців. Щоб внести пристрасть у стосунки з коханим, можна прикрасити деревце гірляндою з червоними лампочками, і тоді вогонь кохання в серці партнера ніколи не згасне.

Також за допомогою ялинки можна залучити певну людину. В цьому випадку необхідно написати її ім’я на папірці і повісити на верхівку дерева. За допомогою такого простого ритуалу ви зможете завоювати увагу людини, яка вам небайдужий, і вже в новому році вона нагадає про себе.