Як притягнути гроші у Новорічну ніч. 7 важливих порад, яких потрібно дотримуватися

Вважається, що якщо дотриматися деяких прикмет у новорічну ніч, то можна отримати заступництво від покровителя року. Так, наприклад, з 31 грудня на 1 січня усі охочі зможуть притягнути до себе фінансове благополуччя.

Є кілька простих правил:

1. Щоб гроші завжди водилися в сім’ї, необхідно в новорічну ніч покласти в гаманець кожного мешканця будинку по великій купюрі.

2. Якщо ви хочете, щоб протягом усього року в будинку панував грошовий добробут, обставте святковий стіл великою кількістю смачних страв.

3. Важливо пам’ятати, що Тигр водяний не любить марні речі. Тому подарунки близьким та друзям варто обирати, враховуючи цей нюанс. Це означає, що не потрібно купувати різні дрібнички та одноразові товари.

4. Бажано до 31 грудня роздати усі борги. Крім того, попросіть тих, хто позичав у вас гроші, по можливості повернути їх до кінця місяця.

5. Щоб відкрити грошові потоки та притягнути до себе удачу, покладіть листочки м’яти у кожний кут житла. Запах цієї рослини приверне головний символ 2022 року.

6. Повісьте на ялинку кілька грошових купюр і тоді про проблеми з фінансами можна буде забути. Принаймні так говорить забобони.

7. Той, хто 1 січня здійснить вигідну покупку (наприклад, отримає велику знижку), забезпечить собі заможне майбутнє.