Як путін “стер з історії” свою екс-дружину і що сталося після розлучення з колишньою першою леді країни-агресорки

Президент Росії Володимир Путін тримає своє особисте життя під сімома замками. Але це не заважає журналістам дізнаватися нові подробиці його життя.

Про це повідомляє Express.

Понад 30 років путін був одружений на Людмилі Путіній, з якою познайомився в театрі. Здається, це був ледь не єдиний їхній вихід у світ. Протягом спільного життя вони ще кілька разів з’являлися на робочих зустрічах “фюрера”, але в основному він приховував свою дружину від громадськості.

Можливо, тому що за ним водилися “грішки”, а, можливо, на це були й інші причини. Загалом журналісти знали не тільки про існування дружини, а й про різних коханок.

Після розлучення з Людмилою в 2013 році путін зробив все можливе для того, щоб “стерти” її зі своєї біографії.

“Після розлучення всі згадки про Людмилу були стерті з новинної стрічки кремлівського сайту, і вона була зведена до повної невідомості. За законом вона може мати право на отримання до половини офіційної зарплати путіна в розмірі 102 000 доларів, але ніяких подробиць про розлучення не було оприлюднено. путін ніби створив росію, де людей можна, як і в старі часи, просто “фотошопити” з історії”, – розповів журналіст російського видання “Spectator” Оуен Метьюз.

Де зараз знаходиться Людмила Путіна, що з нею і як вона живе – невідомо.

Зокрема, раніше ЗМІ писали, що Людмила Путіна змінила прізвище і вдруге вийшла заміж. Обранцем 58-річної жінки став 37-річний керівник одного з дрібних російських громадських фондів.

Про новий шлюб колишньої дружини путіна повідомило російське видання «Собеседник». Пізніше цю інформацію підтвердили фахівці російського ж «Фонду боротьби з корупцією», відомого низкою резонансних розслідувань про життя теперішньої російської еліти.

Інформація про нове заміжжя Людмили Путіної, з якою президент РФ розлучився у 2013 році, з’явилося у ході розслідування «Собеседника» щодо операцій з нерухомістю колишньої дружини президента Росії.

Після розлучення Людмила Путіна повернула собі дівоче прізвище – Шкрєбнєва – і уже під цим прізвищем вийшла заміж за 37-річного Артура Очеретного, який очолює Фонд центру розвитку міжособистісних комунікацій. Про дату весілля не повідомляється, але новий паспорт на прізвище Очеретна екс-дружина Путіна отримала 2 лютого 2015 року.

Фото з вільних джерел