Як розбагатіти в молодик: 15 травня – день, коли гроші йдуть в руки

Молодик у Тельці 15 травня 2018 року – молодик достатку, якому буде під силу змінити ситуацію на краще в таких сферах життя як добробут, здоров’я і любов. Що потрібно зробити та що потрібно знати, щоб залучити в своє життя кращі можливості і доходи.

Існує прикмета – на новий Місяць загадувати бажання, так як вважається, що з ростом Місяця і доходи будуть рости, в життя приходить нові вдалі можливості, а здоров’я зміцнюватися. Як 15 травня можна залучити позитивну енергію нічного світила на свою сторону і використовувати цей день для досягнення особистих цілей.

Побалуйте себе і зарядіться емоціями щастя. Позитивні емоції дуже важливі в цей день, тому подаруйте собі те, що приносить особливе задоволення – сеанс масажу, маленький презент-обновку (модне плаття, наприклад), смачну вечерю, вечір наодинці з коханою людиною. Можна просто прогулятися по весняному парку і послухати спів птахів, постояти під деревом і набратися енергії у нього.

Не важливо, який спосіб ви оберете, щоб підживитися позитивними емоціями, головне, щоб вони були – буде рости Місяць, а разом з ним і аура щастя і радості навколо вас.

Пробудіть енергію грошей. Станьте хоча б на один день самі для себе фінансовим директором. Озвучте для себе реальну цифру, яку хотіли б отримувати (на місяць, протягом року) для повного щастя. Якщо не подобається теперішня робота, загадайте, де і ким ви хотіли б працювати, яку посаду обіймати. Запишіть свої результати в блокнот.

Читайте також: Для чого 15 травня, в день Бориса і Гліба, треба послухати солов’я, і як цього дня збільшити свої прибутки

Візуалізуйте свої бажання – уявіть себе на новій посаді з тими доходами, які будуть задовольняти ваші потреби в теперішньому часі, так, як ніби ви вже на новій посаді і тією сумою грошей, яку загадали. Крім цього зробіть якийсь, нехай незначний, ритуал для залучення грошей: придбайте скарбничку і киньте в неї монетки, купіть новий красивий гаманець – гроші люблять красиву упаковку, посадіть грошове дерево.

Позбавтеся від дискомфорту в житті. Проаналізуйте, що вносить у ваше життя дискомфорт і незручності, які моменти заважають вам отримувати задоволення в повній мірі. Випишіть їх на листок паперу і подумайте, як можна від них позбутися найрішучішим чином.

Джерело.