5 правил стрижки: Перукар, який виконує стрижку, змінює не тільки вашу зачіску, він змінює біополе. Не довіряйте своє волосся всім підряд

Красива, стильна стрижка може змінити весь образ, але волосся служать не тільки справі краси. Росте воно зовсім не швидко і його потрібно берегти як джерело, яке передає людині силу космосу.

Волосся – джерело змін
Пам’ятайте, зміна зачіски впливає тим чи іншим чином на все життя, а не тільки на наш вигляд. На думку мaгів, якщо з волоссям роблять різні маніпуляції, то змінюються невидимі потоки, що омивають нас біоенергією.

Необхідно дотримуватися певних правил. Змінюючи своє волосся потрібно чітко уявляти собі, навіщо ви це робите. Щоб не обзавестися лисиною раніше часу, не втратити небеснy підтримкy, дійте при стрижці з пересторогою, дотримуйтесь заходів безпеки, нескладних правил.

I-е правило:
Перукар, який виконує стрижку, змінює не тільки вашу зачіску, він змінює біополе. Не довіряйте своє волосся всім підряд, якщо ви в цьому салоні вперше, зупиніть свій вибір на привітному, життєрадісному фахівці! Ви отримаєте одночасно з сучасною, оновленою зачіскою помітні поліпшення в долі.

Якщо немає бажання, щоб маніпуляції майстра значно вплинули на перебіг ваших справ, сядьте в крісло до перукаря, який молодше або ваш ровесник.

При постійних невдачах, хронічному невезінні – підстрижіться у перукаря похилого віку, що має досвід і популярність. Скільки не коштувала б стрижка, гроші не будуть витрачені дарма. Вставши з перукарського крісла, ви швидко почнете помічати, що життя робить поворот і настає біла смуга.

II-е правило:
Волосся не обрізають на 9-у, 15-у, 23-ю і 29-у добу за календарем Місяця, не роблять цього також при затемненнях, сонячних або місячних. За старою прикметою вибір для стрижки неправильного календарного дня загpoжує хворобою, небезпекою “обстригти” і розум, і пам’ять.

III-е правило:
Для швидкого росту волосся – робіть нову зачіску в повний місяць.

Реалізуючи бажання досягти якісних змін властивостей волосся (наприклад, неслухняне, ламке, пухнасте, слабке, випадає) – треба відвідати перукаря при спадаючому Місяці. Ріст при цьому уповільниться і довжина зачіски довго залишиться без змін.

Слов’янські знaхaрі у минулі часи радили при застуді обстригти кінчики волосся, щоб разом з ними позбутися від хвоpoбливої енергії і очиститися.

IV-е правило:
Пам’ятаєте, біблійну історію про Самсона, якого згубила жінка, яка відрізала його волосся. Справа в тому, що краще, коли майстер вашої ж стaті. Інакше можуть виникнути неприємності, наприклад, в сім’ї, стосунках. Стрижка впливає на всі ваші тіла – ментальне, ефірне, астральне. Як результат, у процесі цих змін людина легко сприймає чужий вплив.

V-е правило:
Не стрижіть самі себе! Ця заборона заснована на тому, що людина не зможе виправити дефекти власного біологічного поля, адже вона буде намагатися внести зміни з допомогою своєї збиткової енергії.

Який день тижня вибрати для запису в перукарню?
Спочатку вирішіть, як саме ви бажаєте змінитись протягом життя:

Неділя. У цей вихідний не стрижіться, велика ймовірність «відрізати» успіх, не в той бік повернути долю. Цей час буде підходящим хіба що для тих, до кого приклеїлося систематичне невезіння. Авось, зміни в долі будуть на краще.

Субота. Дуже підходить для оновлення стрижки. Оздоровлене волосся, зі стриженими кінчиками піде якась частка гріхів і кармічних заборгованостей вашої родини.

П’ятниця. Хороша доба для наведення краси. Всім, кого влаштовує зовнішній вигляд, не варто стригтися у п’ятницю: відвідування перукарні змінить не тільки зачіску, зміниться весь образ.

Четвер. Можливі зміни у стосунках з оточенням, зріст популярності, удачі, благополуччя людини.

Читайте також: Комаровський розповів, чому не виходить збити високу температуру і що робити (відео)

Середа. Стрижка дозволить завести нових друзів, повернути старих, отримати нові і цікаві знання, почати подорожувати і частіше спілкуватися з різними людьми.

Вівторок. Майстерність перукаря, не тільки змінить вашу зовнішність, але і додасть фізичних сил, енергії та волі для вирішення якої-небудь серйозної проблеми, зробить життя більш різноманітним.

Понеділок. Сприятливий для зняття безлічі накопичених негативних емоцій, проблемних ситуацій. Хороший день і для фарбування волосся.

Джерело.