Як складаються взаємовідносини між цими знаками Зодіаку, незважаючи на невтішні прогнози, Овен з Овном можуть утворити функціональну пару

Відносини Овен Овен

Обидва вступають у відносини з наміром домінувати. Жоден з них не буде задоволений виконанням другорядної ролі. В повсякденому житті жінка буде мати перевагу. Однак чоловік-Овен недовго витримує роль підлеглого. Кожен з них намагатиметься бути лідером. І, звичайно, це означає бурхливі дні, сповнені напруженої атмосфери. Незважаючи на ці невтішні прогнози, вони можуть утворити функціональну пару. Однак кожен з них повинен хоча б трохи відступити від своїх принципів.

Відносини Овен Телець

Це дуже чуттєва пара. Але Овен може розлютитися на повільність Тельця. Овен шукає розваг і хоче постійно розважатися. Це може дратувати Тельця, який рідко робить щось спонтанно. Телець добре заробляє гроші, але Овен ще краще їх витрачає. І це точно не створює гармонійної атмосфери. Якщо вони хочуть мати щасливі стосунки, їм попереду довгий шлях. Овен цінує стабільність і надійність. Якщо Телець дозволить йому зайняти лідерство, вони знайдуть нові можливості. Інакше буде важко досягти бажаного балансу. Ці стосунки зазвичай короткочасні.

Відносини Овен Близнюки

Цей шлюб може виявитися досить вдалим. Відносини між цими знаками будуть дивовижні, оскільки обидва представники невтомні, активні і схильні до пошуку нових знань. Люди, народжені під цим знаком зодіаку, не мають упереджень, але їх енергія може шукати інші шляхи. Овен динамічний і розумний, Близнюки універсальні і винахідливі. Овен, швидше за все, стане домінуючим в спільному житті і спробує придумати нові стимули, щоб утримати Близнюків.

Стосунки Овен Рак

Ця комбінація зазвичай складна. Сильний потяг досить поширений для цих двох знаків зодіаку. Рак обережний, любить дім і вечерю, проведену в родинному колі. Овен хоче вільного пересування, коли його зв’язують. Це створює несприятливу атмосферу і часті перепалки через незначні деталі. Їхні стосунки зазвичай не закінчуються щасливими.

Стосунки Овен Лев

Овен і Лев мають однаковий темперамент. Вони обоє мають велике его, і вони обоє прагнуть влади. Овна друге місце не влаштує, а королівський Лев потребує постійного захоплення. Це особливо актуально, якщо Овен стежить за тим, щоб Лев опинився в нижчому положенні. Це для нього велике нещастя. Однак, якщо вони чергуються, то можуть укласти стабільні стосунки.

Стосунки Овен Діва

Овен на мить може привернути сором’язливість і ніжність Діви. Однак їх характери настільки різні, що їм доведеться бути дуже терплячими, щоб їхні стосунки були успішними. Овен імпульсивний і безпосередній. З іншого боку, Овен сповнений нових захоплюючих планів та ідей і наполягає на тому, щоб бути босом. Діва критична, їй подобається, коли все робиться на її думку. Зрештою, ця пара може створити гармонійні стосунки, але для цього знадобиться чимало зусиль

Відносини Овен Терези

Шлюб буває дуже рідко. Між двома протилежностями існує сильне початкове тяжіння, тому що кожна додає до одного те, чого йому не вистачає. Вони обоє люблять насолоди, але Овен, ймовірно, намагатиметься робити все занадто швидко. Терези схильні все ідеалізувати і можуть втратити всі ілюзії. Вони можуть віддати перевагу шукати когось менш вимогливого.

Стосунки Овен Скорпіон

Зазвичай це нестабільне партнерство. Поєднання цих двох знаків Зодіаку може розвиватися двома шляхами. Вони обоє мають багато фізичної енергії, і вони обидва схильні діяти. З іншого боку, вони незалежні. Довгострокові розбіжності можуть знищити їхню феноменальну здатність ділитися своїми почуттями один з одним.

Стосунки Овен Стрілець

Ідеальна пара. Овну підходить темперамент Стрільця. Обидва активні, спонтанні люди, які люблять громадську діяльність і поділяють екстравагантні смаки. Оптимізм і почуття гумору Овна допоможуть подолати схильність Стрільця до сперечань і критики, що допоможе полегшити стосунки. Досягнуте взаєморозуміння може створити сприятливу атмосферу для відносин. Це, безумовно, успішне і рекомендоване з’єднання.

Стосунки Овен Козеріг

Це не перспективне поєднання. Овен неспокійний, запальний, імпульсивний експериментатор. Козеріг, навпаки, розумна і миролюбна людина, яка не любить змін. Вони обидва хочуть домінувати у відносинах. Проблеми виникають і у сфері фінансів. Козерог лагідний і думає про майбутнє, Овен може легко витрачати і ризикувати. Це може стати причиною багатьох серйозних конфліктів, які можуть погіршити їхні стосунки. Овнам не сподобається песимізм Козерога, який використовує цей знак зодіаку, щоб приглушити ентузіазм Овна. Більшість із цих поєднань, швидше за все, вийдуть з ладу через короткий час.

Відносини Овен Водолій

Цей зв’язок буде бурхливим і принесе масу нових емоцій. Є ймовірність, що Овен буде домінувати, адже Водолій більш пасивний. Планета Уран, яка править Водолієм, непередбачувана у своїй діяльності. Якщо обидві сторони виявлять трохи такту і розуміння, ця велика любов може обернутися чимось особливим. Овен повинен бути дуже тактовним, якщо хоче порозумітися з цим надзвичайно емоційним партнером. У випадку шлюбу багато чого буде залежати від того, наскільки міцною буде їх взаємна любов.

Відносини Овен Риби

Вогонь і вода зазвичай не змішуються, тому, правда, стосунки між ними можуть бути складними, але гармонійними. Овен впевнений у собі, Риби трохи сором’язливі і дозволяють себе вести. Овнам сподобається стати домінуючим, що цілком підходить Рибам, принаймні їм є на кого спертися. Ймовірність утворення стабільних стосунків дуже висока, якщо вони зможуть подолати відмінності між своїми темпераментами.