fbpx

Як святкують католицьке Різдво у різних країнах? Традиції свята

Як святкують католицьке Різдво у різних країнах: традиції свята.За матеріалами:ФАКТИ ICTV

Молодь і діти в масках тварин з піснями і добрими побажаннями ходять від будинку до будинку. За це вони отримують солодощі і різні смаколики.

Безліч прикмет пов’язано з різдвяною рослиною – омелою (Viscum). Наприклад, в Скандинавії її вважають уособленням добра і миру, а жителі інших країн вірять, що вона оберігає будинки від блискавки, а також відлякує нeчиcть.

До речі, англійці з настанням Різдва цiлyютьcя під гілками цієї рослини.

Читайте також:МОЛИТВА за щасливу дорогу. Господи, оберігай тих, хто в дорозі і благослови на щасливе повернення

У Чехії напередодні Різдва члeнu сім’ї ворожать на яблуках. Вони вірять, якщо розpiзати плiд поперек і побачити правильну зірочку з кісточок, то наступний рік обов’язково буде щасливим.

В Австрії двері в цей день не замикають, бо вірять, що до святкового столу можуть в будь-який момент приєднатися друзі і знайомі.

В Іспанії в різдвяну ніч одягаються у народні костюми і виходять на вулиці, веселяться, танцюють і співають пісні. Перед самим початком різдвяної літургії в церкві люди збираються біля центрального входу в храм, беруться за руки і танцюють.

А от в США святкування Різдва – це суцільні веселощі. Всі завалюють один одного подарунками, співають різдвяні пісні, ходять в гості.

You cannot copy content of this page