fbpx
Життя,  Культура,  Новини

Як варто провести новорічну ніч, аби щастило протягом року

Новий 2018 рік краще зустрічати у родинному колі. Також це найкращий час для пошуку пари. Зароджуватимуться міцні романи, які мають усі шанси закінчитися шлюбом.

Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів харківський астролог Олена Максимова.

“До Нового року залишилося кілька тижнів. Це час примирення. 31 грудня легко буде загладити найскладніші конфлікти, – каже астролог. – Зберіться за святковим столом із батьками, дітьми та онуками. Згадайте про людей, яких немає поруч. Це вдалий період, аби знайомити коханих із ріднею. У новорічну ніч зав’язуватимуться міцні романи. Зблизяться люди, які давно не наважуються познайомитися чи запросити одне одного на побачення. Найцікавіші пригоди траплятимуться з тими, кого Новий рік застане у дорозі”.

Рік Жовтого Собаки прийде 16 лютого. Тому догоджати господарю року не варто.

Читайте такод: Особливості 2018 року Жовтого Собаки: чому слід уникати зрад та економити гроші

“На небі активними стають Марс і Сатурн. Серед кольорів панівним будуть червоний і бордо. Оберіть такого ж кольору скатертину і серветки. В оздобленні оселі уникайте блакитного і білого. Кулі та гірлянди на ялинці повинні бути коричневими, зеленими і червоними. Вони у цьому році символізуватимуть достаток”, – говорить Максимова.

На новорічний стіл ставте побільше м’яса.

“Віддавайте перевагу свинині та яловичині. Уникайте риби і курятини. Салати повинні бути калорійними, з м’ясом, – каже Олена Максимова. – З напоїв краще обрати настоянки, вино зі сливи, вишні чи винограду. Хочете щастя і достатку – на десерт подавайте шоколад, торти і тістечка з шоколадними начинками”.

You cannot copy content of this page