Як відрізнити хорошого майстра манікюру від самоучки: 5 ознак, на які має звернути увагу кожна жінка

Навіть сертифіковані майстри деколи допускають серйозні помилки в процесі своєї роботи. Одні виявляються неохайними, інші економлять на матеріалах, а треті закривають очі на стерильність та гігієну.

Сьогодні ми розповімо про 5 ознак, за якими можна відрізнити хорошого майстра манікюру від непрофесіонала.

Обробка інструментів

Не радимо вам робити манікюр, якщо майстер не дістав інструменти з ультрафіолетового стерилізатора або стерильного одноразового пакета, який розкрив при вас. В першу чергу це питання вашої безпеки. Не соромтеся запитувати у майстра, які етапи дезінфекції та знезараження пройшли інструменти. Крім того, зверніть увагу на те, чи обробив він перед манікюром своє робоче місце, ваші руки і пилочки – на них не повинно бути слідів спилу від попереднього клієнта.

Також звертаємо вашу увагу на те, що майстер повинен працювати в рукавичках.

Зняття гель-лаку

Професіонал нігтьового дизайну ніколи не стане знімати шелак ацетоном. Для цих цілей повинен використовуватися фрейзер. Після цього нігтьова пластина акуратно шліфується. Якщо ви не впевнені у досвіді майстра, попросіть зняти покриття ремувером. Професійні майстри використовують спеціальні засоби, які розм’якшують злегка підпилений гелевий шар і дозволяють без зусиль його видалити. Не дозволяйте відскрібати покриття металевим пушером – ця процедура дуже агресивна і пошкоджує нігтьову пластину.

Лампа

Використання дешевої лампи для гель-лаку може призвести до ламких і сухих нігтів. Відрізнити дорогий прилад від неякісного дуже просто. Якщо в процесі сушіння на нігтях відчувається дискомфорт, печіння, а шкіра після манікюру виглядає злегка засмаглою, значить, лампа генерує занадто сильне випромінювання, яке вкрай шкідливе для нігтів.

Читайте також: Золотий вус від сотні недуг

Покриття

Якщо ваш майстер ретельно запилює нігтьову пластину перед покриттям, біжіть від нього геть. Нехай ця процедура і дозволяє манікюру прослужити вам довше, вона завдає серйозної шкоди здоров’ю і зовнішньому вигляду ваших нігтів. Також зверніть увагу, чи покриває майстер гель-лаком край нігтя.

Зволоження

Щоб запобігти ламкість нігтів, професіонал своєї справи завжди використовує різні засоби для зволоження: креми, масла для кутикули, лосьйони та інше.

Ці поради допоможуть вам знайти хорошого майстра манікюру і радіти красивим доглянутим нігтям.

Джерело.