Як відрізнити якісне вершкове масло від підробки

Купуючи вершкове масло в супермаркетах, багато хто часто потрапляє на його замінники. Обгортка між продуктами схожа, але різниця в складі – колосальна. Головна небезпека: іноді виробники приховують, з чого зроблений товар насправді, запевняючи, що їх продукція найбільш якісна.

Деякі господині купують масло на ринках, так як, їм здається, що таким способом вони отримують тільки натуральну продукцію. Але експерти в будь-якому випадку рекомендують перевіряти справжність масла, скориставшись способами нижче.

Як перевірити справжність масла

1. На упаковці масла повинно бути зазначено, що це саме “масло”. Якщо на ній значиться гідрогенізована олія чи маргарин, такий продукт вживати не варто. Деякі виробники лукавлять і пишуть: «Маселко», «Масло» або щось подібне. Не ведіться!

2. Якщо в продукті менше 60% жирності, цей товар вже не може називатися вершковим маслом.

3. Якщо заморозити вершкове масло, а потім нарізати, то воно обов’язково буде кришитися. Олія з додаванням трансжирів буде розрізатися рівно, а також приставати до ножа. Якщо пачка, яку ви дістали з морозильної камери, м’яка – будьте впевнені, що це фальсифікат.

4. Дане масло легко відокремлюється від упаковки. Воно буде гірше маститися порівняно зі спредом і маргарином.

5. Розчиніть трохи масла в теплій воді. Натуральне розпливається рівномірно, а підробка розпадеться на часточки.

Читайте також: Єдиний правильний спосіб варити яйця і ви його маєте знати

Користь вершкового масла

Раніше жири вважалися ворогом номер 1 в боротьбі за стрункою фігурою і здоров’я. Але з часом фахівці переглянули своє ставлення до нього, з’ясувавши, що вершкове масло не приносить великої шкоди. Якщо вживати його в потрібній кількості, ви не піддаєтеся зaxворюванням сepцево-сyдинної системи, дiaбету і ожиpiнню. Медики не радять з’їдати більше, ніж 15 г на добу.

Джерело.