fbpx
Поради

Як визначити найбільш вдалі дні 2021 року знаючи лише свою дату народження: простий розрахунок, який допоможе визначити число долі

Для прикладу візьмемо дату народження 21.08.1985. Щоб дізнатися найвдаліші дні, необхідно просто скласти всі цифри дати народження, а потім додати до них 2, 0, 2 і 1 – цифри цього року.

2 + 1 + 0 + 8 + 1 + 9 + 8 + 5 + 2 + 0 + 2 + 1 = 39. Складаємо цифри отриманого числа до тих пір, поки не отримаємо число в діапазоні від 1 до 9. 3 + 9 = 12. Повторюємо процедуру ще раз: 1 + 2 = 3. Тепер потрібно лише перевірити, що означає отримане число.

Розшифровка чисел удачі

Одиниця. Одиниця виходить у тих, кому буде щастити по понеділках і неділях. Також удача буде посміхатися таким людям 1, 10 числа кожного місяця. Під управлінням Одиниці проходять Молодики.

Двійка. Найвдаліші дні тижня для тих, у кого вийшла при розрахунках Двійка: вівторок, четвер і субота. Кожне 2, 11, 20 число кожного місяця стануть для вас днями сили. Вдала сфера цього числа – маркетинг, торгівля, творчість.

Трійка. Це щасливе число продавців, тому воно принесе удачу всім, хто буде здійснювати обмін товарів. Найвдаліші дні для таких людей – кожне 3, 12, 30 і 21 число місяця. Найпозитивніший день тижня – середа.

Четвірка. Цим людям найбільше буде щастити в любові, причому по четвергах і в кожне 4, 13, 22, 31 число місяця. Величезний успіх чекає їх в Повні і останні дні літа, осені, зими або весни.

П’ятірка. Найсприятливіший день тижня у 2021 році для вас – п’ятниця. Велика удача буде супроводжувати вас в наступні числа кожного місяця: 5, 14, 23. У рік Бика велику увагу варто приділяти інтуїції.

Шістка. Число 6 при розрахунках виходить у людей, для яких днями сили можна вважати вівторки, суботи і кожне 6, 15, 24 число місяця. Також нумерологи кажуть, що удача буде поруч на Місяці в Діві і Козерозі. У такі дні потрібно займатися переважно інтелектуальною працею.

Сімка. Це число духовного розвитку, гарної пам’яті і уважності. Все це буде доступно для вас 7, 16, 25 числа кожного місяця, а також у четвер та неділю кожного тижня. Ще експерти відзначають, що персональними днями сили стануть рівнодення і сонцестояння.

Вісімка. Найщасливіші і вдалі дні для фінансової активності або роботи – вівторок, четвер і неділю. Найбільше в любовній сфері вам буде щастити в Молодик і в кожне 8, 17 і 26 число.

Дев’ятка. Експерти відзначають, що для вас найвдалішим днем тижня буде неділя. Потрібно бути більш активними в кожне 9, 18, 27 число кожного місяця і кожного першого дня зростаючого Місяця. У такі дні вас чекають успіхи в домашніх справах, у вирішенні нагальних проблем.

Фото спеціально для особлива

You cannot copy content of this page