fbpx

Як я ворoжила в ніч перед Різдвом

Розповім свою реальну історію з життя про те,  я вoрожила в ніч перед Різдвом на любов і заміжжя.

Підштовхнула мене до цього подруга Лера, яка одружена вже п’ять років. Я ніколи не вірила в сни, гадання і різні передбачення, поки не перевірила всі на собі.

Мені було 37 років, і вік уже змушував замислюватися про майбутнє, про сім’ю та дітей. Лера вмовила мене, сказала, що дасть для вoрожіння свою обручку, так як потрібно для ворoжіння саме обручку тієї жінки, шлюб якої вважається щасливим. Подруга вийшла заміж по великій любові, чоловік її обожнює, тому вона вирішила, що її обручку годиться для такого рuтуалу.

Я дуже нервувала, дочекалася, коли всі пішли спати, і опівночі стала все робити так, як сказала Лера. Взяла склянку приготовленої води (розтопила сніг, тому як з крана вода не підходить), взяла кільце подруги, опустила його на дно склянки, щоб в ньому побачити свого судженого.

Читайте також:Це чоловік, який не став моїм

Горіла і потрiскувала свiчка, все було так таємниче і незвично, що в якийсь момент я повірила і навіть встигла розглянути в кільці  обличчя чоловіка І тут різко включилося світло в моїй кімнаті, на порозі стояла сердита бабуся, і почала на мене кричати, що це великий грiх.

Потрібно сказати, що бабуля у мене віруюча людина, ходить до церкви і дуже сердиться, коли тато каже, що Бога немає. Бабуся почала кричати, що вона молилася цілий вечір за благополуччя сім’ї, щоб  на Різдво рано вранці піти до церкви з чистою душею і помислами, а я все їй зіпсувала.

Мені стало соромно, що я доросла дівчина з вищою освітою повірила в якусь нісенітницю, стала просити вибачення, але бабуся сказала, що через моє вoрожіння не бачити мені щастя.

На ранок подруга подзвонила запитати, як пройшло вoрожіння, і що я бачила в воді. Коли я їй все розповіла, вона дуже сміялася, сказала, що все одно я встигла, і бабусине проpoкування не збудеться, так що нема чого турбуватися. Шкода тільки, що особи я не розглeділа.

Може здатися дивним або просто збігом, але через два місяці після мого невдалого вoрожіння, я познайомилася з чоловіком. У цьому не було б нічого незвичайного, але він носить бороду! І я пригадала, що бачила в обручці саме його! І ось майже два роки я заміжня, щаслива але час від часу згадую слова бабусі. Не знаю чого очікувати далі

Бабуся, довго сердилась, говорила, що я повинна піти до церкви і покаятися. Я послухала її, я ходжу до церкви і відмолюю вій гріх.

Я попросила в  Бога,  пробачення і подякувала за допомогу.

Автор: Аня

You cannot copy content of this page