fbpx
Поради

Як за допомогою прибирання позбутися фінансових коливань. Робимо генеральне прибирання напередодні Нового Року

Один із головних ритуалів, що виконуються всіма господинями напередодні новорічних свят, є генеральне прибирання. Але мало хто знає, що за допомогою звичайного миття підлоги, плитки та сантехніки можна не тільки привести житло до ладу, а й залучити добробут та достаток до будинку.

Щоб не перенести коливань незрозумілих минулого року на рік, напередодні свят практики рекомендують провести генеральне прибирання.

З чого почати?

Перше, що необхідно зробити – позбутися непотребу та непотрібних речей. Предмети, які не приносять радість і довго не використовуються, починають накопичувати негатив, а потім ділитися ним.

Непотрібні речі, що не використовуються довгий час, – одна з найсильніших перешкод на шляху до збагачення. У пошуках предметів, іменованих мотлохом, не слід лінуватися. Необхідно заглянути у всі шафи, провести ревізію на антресолях, навести лад у коморі. Всі поламані і вийшли з ладу предмети, одяг, що прийшов у непридатність посуд зі сколками і тріщинками – все це має вирушити на смітник.

Крок 1

Склавши все непотрібне, пакети, слід закинути на спину. Вирушаючи до баків, необхідно уявляти, що за спиною не просто мотлох, а тягар коливань, боргів і неприємностей. Разом із викинутими пакетами підуть всі негаразди.

Крок 2

Приміщення, що потребує особливої уваги – кухня. Тут завжди знайдеться, що треба відтерти та відмити. Кожна цятка на плиті або налиплий жир на кришці – труднощі, які зникнуть в процесі позбавлення від забруднення. Саме з таким настроєм слід приступати до прибирання на кухні.

Крок 3

Тепер настав час позбуватися пилу. Чому так важливо ретельно протерти всі поверхні? Відповідь проста: пил в основному складається з частинок шкіри, а значить несе в собі всю негативну інформацію про кожного з сім’ї.

Крок 4

Миття підлоги – важливий етап у генеральному прибиранні. Практики радять не просто пройтися мокрою ганчіркою по поверхні, а старанно терти її.

Сумували на дивані через те, що не дають підвищення на роботі? Слід не просто помити підлогу під ним, а розприскувати воду з пульверизатора у простір. Дивлячись на водяну пилюку, слід уявляти, що вона змиває всі перешкоди, що виникають на шляху до мети.

Не слід залишати без уваги ванну кімнату та коридор. Їх також слід ретельно очистити від бруду.

Коли прибирання завершено, можна запалити пахощі або аромалампу. Правильно підібрані ефірні олії допоможуть досягти бажаних результатів.

You cannot copy content of this page