Як за мовою жестів можна прочитати характер у співрозмовника

Коли ви перехрещуєте руки, зверху розташовується права

У вашому випадку мова жестів говорить про те, що ви часто покладаєтеся на інтуїцію. Ви вмієте прислухатися до внутрішнього голосу, і він часто виявляється правим. Думки інших людей ви вгадуєте до того, як вони щось скажуть. Але також в вас живе прагнення реалізувати творчі задуми. Ви вмієте мислити не так, як більшість людей. В особистих взаєминах все безхмарно, але це відбувається завдяки вашій теплоті і розумінню. У вас складаються гармонійні стосунки з другою половинкою, а також з друзями.

Ви схрещуєте руки так, що ліва розташована зверху

Безумовно, ви вмієте досягати поставлених цілей. Ваші лідерські якості проявляються повною мірою. Ви можете керувати людьми, але робите це правильно, викликаючи у них довіру. Ваші близькі знають, що ухвалені вами рішення завжди виявляються правильними. Ще одна ваша якість – чесність. Ви не звикли до недомовленостей і прагнете завжди говорити те, що думаєте. Вашу відкритість цінують оточуючі, за що і поважають вас. У відносинах ви проявляєте лідерські якості, але при цьому досить лояльні.

Ви перехрещуєте руки так, що видно і ліву і праву кисть

Ваша поведінка говорить про те, що ви – справжній реаліст. Ви вважаєте, що не потрібно діяти необачно, але також не йдете на поводу у почуттів. Перш ніж що-небудь зробити, ви кілька разів обмірковуєте ситуацію. Хоча ви – справжній прагматик, але це не заважає вам з гумором ставитися до всього. Ваші жарти завжди точно б’ють в ціль. Якщо хтось із оточуючих бреше, то ви відразу це відчуваєте. Що стосується особистих взаємин, ви звикли проявляти наполегливість і завжди домагаєтеся бажаного.

Якщо при схрещуванні не видно жодної руки

Ця поза зустрічається рідше. Якщо ви належите до цієї категорії, то це говорить про вашу замкнутість. Ви віддаєте перевагу вести життя, в якому немає місця хвилюванням. При цьому ви прагнете допомагати тим, хто цього потребує.

Фото спеціально для Osoblyva.com