Як загадати бажання 05.05, щоб воно неодмінно здійснилося

Сьогодні безроздільно править П’ятірка. Дане число символізує собою єднання початку і кінця, золоту середину всього. Це означає, що ваші бажання повинні підкріплюватися якимись діями. Це дуже сприятливий в плані енергетики день, в який корисно мріяти, думати про майбутнє, займатися духовними пошуками та практиками.

У цей день наше серце підкаже, в який бік необхідно рухатися, щоб стати щасливішими. Комусь з самого ранку здасться, що кохана людина отримує недостатньо тепла і ласки, комусь в голову прийдуть неймовірні ідеї для бізнесу.

Енергетика П’ятірки почне діяти ще вночі, тому звертайте увагу на свої сновидіння. У них може міститися таємне послання і порада Всесвіту щодо того, куди можна рухатися далі, а найголовніше – як. Інтуїція і сни допоможуть зрозуміти, в якому напрямку можна далі рухатися, як розставляти пріоритети і які бажання будуть найбільш правильними.

Якщо вам захочеться поставити перед собою якусь амбітну мету і загадати бажання, то потрібно записати його де-небудь. Астрологи радять сформулювати саме бажання, визначити термін, за який ви хочете його виконати і вирішити, що вам для цього необхідно.

Сенс полягає в тому, щоб загадати щось, але не забути про це на наступний же день, а почати щось робити. Починається все з планів, зі складання списку пунктів, необхідних для досягнення мети. Це буде перший і найважливіший крок вперед. Саме цього хоче П’ятірка. Енергетика цього числа допоможе вам вибрати правильний шлях у житті.

Найголовніше, щоб бажання не межувало з фантастикою. Необхідно загадувати щось реальне, що дійсно може здійснитися і що зажадає від вас якихось вкладень сил і часу.

Якщо ви не зможете поставити якісь нові цілі і загадати бажання, бо не знаєте, чого хочете, спробуйте помедитувати, покопатися в глибинах своєї душі. Відмінно можуть підійти прослуховування музики, перегляд кіно та серіалів, читання книг, спілкування з приємними людьми. Натхнення прийде, якщо продовжувати його шукати. Якщо ж ви так і не знайдете, про що помріяти, витратьте час на справи і відпочинок, побудьте наодинці з собою і присвятіть частину часу своїм близьким.