Як загадати бажання в Новорічну ніч кожному зі знаків Зодіаку, аби воно неодмінно здійснилося і подарувало щастя

Овен, Лев, Стрілець

Представники вогняної стихії повинні звертатися до полум’я, щоб Вищі сили допомогли в реалізації мрії. Якщо ви хочете попросити про щось, вимкніть світло в кімнаті, запаліть свічку і вголос розкажіть вогнику заповітне бажання. У разі, якщо вам потрібно, навпаки, від чого-небудь позбутися, напишіть на аркуші паперу перелік небажаних подій в житті і спаліть його над полум’ям свічки. Попіл потрібно буде розвіяти по повітрю.

Рак, Скорпіон, Риби

Вода – потужна природна стихія, яка допоможе вам досягти бажаного. У новорічну ніч астрологи рекомендують написати на аркуші паперу свою мрію, потім зробити кораблик і пустити його по воді у відкритій водоймі. Якщо такої можливості немає, можете використовувати і ванну – опустіть кораблик на воду і залиште, поки він не потоне.

Водолій, Близнюки, Терези

Ваша стихія – Повітря, а це означає, що найбільш підходящий варіант – загадати бажання на відкритій місцевості. Можна вийти на вулицю або на балкон, подивитися на хмари і, звертаючись до Вищих сил, подумки вимовити бажання. Будьте впевнені – небо почує вас і віднесе з собою заповітну мрію, щоб незабаром її виконати.

Телець, Козеріг, Діва

Знаки Зодіаку, які знаходять силу через стихію Землі. Деякі езотерики кажуть, що також можуть допомогти і матеріальні цінності – гроші. Ви можете в Новий рік взяти в руки монетку і, дивлячись на неї, загадати бажання. Після того, як ритуал буде завершений, носіть з собою цю монетку до тих пір, поки мрія не здійсниться.