Як загадати бажання в Новий рік Свині, щоб воно обов’язково здійснилося

Загадування бажань – це ритуал, який потрібно проводити згідно з важливими правилами. Вважається, що якщо загадати бажання в Новий рік, то незабаром воно здійсниться, хоча люди, чиї заповітні мрії так і не збулися, дотримуються іншої точки зору.

Проблема в тому, що часто ми робимо помилки, коли формулюємо своє бажання, або ж просто недостатньо віримо в новорічні дива. Щоб ваше бажання здійснилося вже в 2019 році, дотримуйтесь рекомендацій експертів. Джерело.

Не загадують відразу кілька бажань. Незважаючи на те, що покровителька 2019 року Жовта Земляна Свиня – добродушна і чуйна тварина, не варто надмірно користуватися добротою талісмана.

Необхідно добре подумати над своєю заповітною мрією, так як загадувати більше одного бажання не рекомендується. Якщо ж ви вирішите озвучити відразу кілька бажань, є ймовірність, що не збудеться жодне з них.

Загадуйте реалістичне бажання. Новий рік – час чудес. Багатьом здається, що в цей час може здійснитися будь-яке бажання. Однак якщо ви побажаєте отримати надздібності або нечувано розбагатіти за один день, мрія навряд чи здійсниться. Важливо, щоб ви самі змогли повірити в те, що ваша мрія збудеться, і для цього вона повинна бути реалістичною.

Ваше бажання не повинно стосуватися інших людей. Наприклад, закохані люди роблять помилку, коли бажають пробудити почуття коханого.

Просити Всесвіт про те, щоб людина полюбила вас, безглуздо. Ваша мрія повинна стосуватися тільки вас і ні в якому разі не торкатися бажання і волі інших людей. Якщо ж ви хочете зустріти другу половинку – нехай ваше бажання прозвучить саме таким чином.

Попрацюйте над формулюванням бажання. Всесвіт здатен допомогти в здійсненні ваших бажань, але тільки в тому випадку, якщо вони зрозумілі.

Читайте також: 22 грудня Новий рік у Всесвіті: В цей день можна змінити життя на краще і здійснити мрію

В першу чергу необхідно додати конкретики у ваше бажання. В цьому випадку ви зможете отримати саме те, про що просите. Якщо у вашому бажанні буде використана частка «не», Всесвіт сприйме це як заперечення, тому таке бажання не збудеться.

Згадайте бажання. Тепер, коли ви визначилися зі своїм бажанням, необхідно просто розповісти про нього Всесвіту. Для цього люди використовують найрізноманітніші способи.

Деякі вважають за краще записувати бажання на папері, спалювати, а потім розмішувати попіл в келиху з шампанським і випивати напій під бій курантів. Також можна вийти на вулицю і просто озвучити своє бажання, або зробити це біля новорічної ялинки. Будь-який спосіб, обраний вами, буде ефективний.