Як загади бажання в День літнього сонцестояння 21 червня і що потрібно зробити в цей особливий і магічний день

21 червня – це найдовший день у році, а потім він щодня буде ставати все коротший. День сонцестояння завжди був особливим для слов’ян і мав магічну силу, в тому числі для наших прагнень і бажань.

Найдовший день в році і найкоротша ніч – чарівний час для здійснення бажань. 21 червня День буде тривати цілих 17 годин і 33 хвилини. Після чого він почне потроху танути. Але це можна використати на свою користь. День сонцестояння був чи не головним святом у слов’ян. Вони влаштовували масові гуляння, плели вінки, стрибали через вогонь, ворожили.

Як загадувати бажання в День сонцестояння

Найдовший сонячний день в році – уособлення всієї сили сонця. Тому у вищих сил потрібно просити здійснення своїх бажань. 21 червня 2021 року сприятливий і в нумерології, адже якщо скласти цю дату, виходить п’ятірка.

Цифра 5 в нумерології символізує всі п’ять людських чуттів. У цей день важливо зануритися в сферу чуттів, відчути життя кожною клітинкою тіла і всіма фібрами душі. Не засиджуватися на місці, рухатися і прагнути до досягнення мети. Кольори, смаки, звуки, запахи, тактильні відчуття – все це буде задіяно з максимальною силою.

Щоб вловити допомогу сонячної енергії, варто заздалегідь підготуватися, розписати свої бажання, скласти список справ, сфокусуватися на них і своїх відчуттях – що ви готові випробувати при їх досягненні? Якщо ви щось задумали, не відкладайте, а прямо в цей день починайте це робити.

В 2021 році літнє сонцестояння відбудеться вранці, о 6 годині 32 хвилини за київським часом. Примітно, що за останні 10 років – це найбільш ранній час сонцестояння.

Як загадати бажання

У цей час слід взяти червоний блокнот і вписати в нього своє бажання червоною ручкою. Чому червоною? Це колір вогню і сонця. Він збільшить силу яскравої зірки. Тому можна собі не відмовляти і загадувати навіть найбільш нескромні бажання. У вас з’являться сили на їх здійснення.

Магічним під час сонцестояння буде не тільки день, а й ніч – найкоротша в році, а значить, найбільш сконцентрована, адже за цей короткий час вона повинна реалізуватися і встигнути виконати своє призначення в природі.

Це буде дуже сильна ніч, і в цей час можна подумки скидати з себе, віддавати темряві і Місяці весь негатив, хвороби, безгрошів’я й інші проблеми.

День сонцестояння 21 червня має всі шанси змінити наше життя на краще. Головне – в це вірити.