Як “замовити” пророчий сон і що потрібно зробити, щоб отримати відповідь на своє питання у сні

Наука про сновидіння розрізняє 4 типи снів; деякі з них несуть корисну або пророчу інформацію.

Про це розповіла сомнолог Наталія Радомська.

Вона зауважила: “Загалом, будь-який сон, який ми запам’ятовуємо, незалежно від того, коли він наснився, вже несе в собі якусь інформацію, якщо він запам’ятався”.

Сомнолог розповіла про основні типи снів. Перший тип називається асоціативним або віщим – “їх потрібно тлумачити за сонником”. Такі сни слід розглядати через призму асоціацій. “Наприклад, вам сниться море і хвилі.

Море хвилюється. Це означає, що на вас в житті чекають якісь хвилювання. Або вам сниться, що хтось вривається в ваш будинок – це значить, що вас відвідає якийсь несподіваний гість” , – навела приклад Наталія Радомська.

Далі йдуть прямі сни, які “як насняться, як і збуваються”. “Вони сняться тим людям, які дуже рідко бачать сни. Наприклад, знайома розповідала мені, що їй приснився будинок, якісь люди і якийсь захід. І протягом місяця вона несподівано потрапила на захід в той самий будинок”, – пояснила сомнолог.

Далі йдуть “порожні, або відбивні” сни, які фактично є відображенням переживань, страхів і надій людини – “наша підсвідомість просто відображає те, про що ми дуже довго думали”, – розповіла вона.

І, нарешті, існують пророчі сни. “У різний час вони снилися різним біблійним пророкам. Їх можуть бачити президенти та інші люди, обтяжені владою. Вони можуть снитися і звичайним людям, але дуже рідко – про країну, про світ, про глобальні події”, – зауважила Наталія Радомська.

Вона також додала, що в році є особливий період – з 6 по 20 січня – що збігається з православними Святками, коли “мало не щоночі можна бачити якесь пророцтво для себе”.

Але пророчий сон можна “замовити”, – запевнила сомнолог. “Якщо ви хочете, щоб сон відповів на якесь запитання, є кілька варіантів це організувати”, – сказала вона.

“Наприклад, вважається, що такий сон може наснитися з четверга на п’ятницю. Ця прикмета пішла від наших предків, які знали, як правильно загадувати сон і отримувати відповідь. Але до нас дійшла не вся інформація. Насправді, справа в іншому”, – підкреслила Наталія Радомська.

Вона навела приклад: “Ви хочете влаштуватися на роботу або кудись поїхати, і ви не знаєте, чи буде нове місце роботи хорошим, а поїздка – вдалою. Тоді в ніч з четверга на п’ятницю перед сном слід вимовити своє питання і після промовити таку формулу: “Четвер, четвер, на воду або на хліб? Якщо вода, то так, якщо хліб, то ні”.

Сомнолог пояснила, як слід інтерпретувати побачене уві сні. “Якщо ви побачили уві сні воду або будь-яку іншу рідину, то відповідь на ваше запитання – “так”, якщо побачили хліб або будь-яку випічку, то відповідь “ні”.

“Коли моя знайома загадувала сон, щоб отримати відповідь, чи приїде її коханий чоловік, їй наснився холодець. Здавалося б, він рідкий, але він замерзлий. І я припустила: ця подія буде, але пізніше. І дійсно, він приїхав не через місяць, а через два. Тобто до тлумачення слід підходити в творчому ключі”, – зауважила вона.

Наталія Радомська також розповіла про те, що замовити віщий сон можна і за допомогою рун. Для цього зображення трьох рун, з’єднаних воєдино – Еваз – Ейваз – Перт – наноситься на руку і вимовляється спеціальна формула: “Еваз – Ейваз – Перт, скажіть мені (Вимовляєте питання, на яке хочете отримати відповідь уві сні)”.

Читайте також: Сьогодні освячена вода допоможе позбутись проблем, негараздів та залучити благополуччя

“Якщо питання стосується іншої людини, то попросіть у рун, щоб ця людина прийшла у ваш сон і сама розповіла про те, що вас хвилює. Головна умова: після того, як прокинетеся, зітріть руни з руки, інакше весь день вас буде хилити до сну.

Буває так, що ви смутно будете пам’ятати, що саме вам снилося, але в голові буде ясно звучати відповідь на ваше запитання, ніби хтось вклав вам її у голову. Або відповідь на ваше запитання можна отримати протягом дня в реальності, або сон, який побачите, слід розтлумачити за допомогою сонника”, – пояснила вона.