Як завоювати чоловіка за знаком Зодіаку, щоб знайти особисте щастя і не нав’язуватись

Вже минули такі часи, коли жінки чекали на принца на білому коні. Зараз нові правила: хочеш заміж – проявляй ініціативу.

Астрологи поділились секретом як завоювати чоловіка Лева або будь-якого іншого знака Зодіаку, щоб знайти особисте щастя.

Як завоювати водні знаки Зодіаку

Рак 

Представник цього знака – чуттєва натура, має певні страхи та комплекси. У той же час Рак романтичний, любить дітей і цінує сім’ю. Щоб завоювати Рака, вам потрібно стати йому другом, вислухати і підтримати його. Важливо хвалити Раків за прагнення. Вам потрібно завжди відмінно виглядати.

Скорпіон 

Скорпіони – складні люди, їм потрібні емоції, тому нудьга – найгірше, що може статися з такою людиною. Бажаючи підкорити Скорпіона, постарайтеся не нав’язуватися, інакше чоловік швидко втратить інтерес. Залишайтеся загадкою, не розкриваючи себе, як книгу.

Риби 

Це найзагадковіший з усіх знаків Зодіаку. Вони можуть бути ніжними  та відкритими, а потім різко закритися в собі. Якщо хочете закохати в себе такого чоловіка, запросіть його на побачення самі. Частіше підбадьорюйте його, це підвищить самооцінку чоловіка- Риби.

Як завоювати вогняні знаки Зодіаку

Овен 

Овен – серйозне випробування для дівчини. Якщо ви хочете бути разом з такою людиною, дозволяйте Овну вирішити ваші проблеми, частіше просіть допомоги. Завжди приймайте його точку зору і ніколи не сперечайтеся з Овнами.

Лев 

Леви за вдачею такий чоловік – мисливець і лідер, критикувати його, це означає йти проти себе самої. Для того, щоб підкорити серце Лева, ні в якому разі не сперечайтеся з ним. Будьте ласкаві і самодостатні, тоді Лев закохається.

Стрілець

Яскраві і талановиті чоловіки-Стрільці ніколи не виберуть собі пересічну дівчину. Якщо хочете бути йому цікавою – читайте книги і розвивайтеся, як особистість. В першу чергу, йому повинно бути з вами цікаво. Будьте веселою і товариською, а також ні в якому разі не чіпляйтеся за нього і не обмежуйте свободу, інакше втече.

Як завоювати земні знаки Зодіаку

Телець 

Тельці – одні з найкращих партнерів, вони добрі, порядні і надійні. Головне, що ви повинні зробити – ніколи не намагатися викликати у Тельця ревнощі. Окутайте чоловіка турботою, смачно годуєте і не обманюйте.

Діва 

Представники знака завжди все контролюють. Завоювати його не можна – він повинен вибрати вас сам. Розділяйте з ним його інтереси, будьте начитаною, чоловіки-Діви цінують розум. Постарайтеся  не бути марнотратною – ваш обранець оцінить такого ставлення до фінансів.

Козеріг 

Чоловіки, народжені під знаком Козерога, вважаються одними з найважчих для завоювання. Тому, якщо хочете, щоб така людина звернула увагу, підтримуйте обранця у всьому. Зірки також радять вам  мати почуття міри, так як Козероги вибирають скромних дівчат.

Як завоювати повітряні знаки Зодіаку

Близнюки 

Близнюк – це завжди душа компанії. Він товариський та життєрадісний, дівчатам віддає перевагу таким же. Не обмежуйте його свободу, розширюйте свій кругозір, адже такі чоловіки люблять освічених дівчат.

Терези 

Астрологи стверджують, що чоловіки-Терези в постійному пошуку ідеалу. Слідкуйте за своєю зовнішністю і будьте доглянутою – Терези неймовірні естети.  Ні в якому разі не критикуйте, інакше ваш сильний чоловік стане вразливим.

Водолій

Представники повітряного знака мають нестандартне мислення, тому супутниця їм повинна відповідати. Чоловік-Водолій не терпить з’ясування відносин і обмеження свободи. Більш того, завоювати Водолія легко, якщо ви будете яскравою і завжди відкритою до чогось нового.