Як збирають волосся герцогині Кетрін і Меган (фото)

Образ герцогині повинен бути ідеальним з ніг до голови. І якщо з першим допомагають витончені туфлі, то з другим – майстерність перукарів. Втім, ми не виключаємо, що іноді Кейт і Меган можуть і самі робити собі зачіски.

Обидві герцогині найчастіше з’являються на публіці з ідеальними укладками, рідко збираючи волосся.

Правда Меган Маркл цього літа не збирається робити вигляд, що їй не жарко, тому все частіше з’являється з зібраним волоссям.

І робить вона не різноманітні хитромудрі зачіски, а цілком звичайні, які під силу повторити і без втручання перукарів.

Читайте також: “Що за складки і плями під пахвами?”: Меган Маркл розізлила мережу недолугим виглядом (фото)

У деяких випадках вона повністю щільно стягує волосся, збираючи qjuj ззаду в нижній пучок, в інших випадках – залишає кілька локонів попереду, щоб додати образу кокетливих романтичних ноток.

Іноді пучок виявляється трохи вище, що додає зачісці ділових ноток. Якихось неординарних зачісок за Меган не помічено.

Є в її арсеналі й ще одна цікава уклада з розпущеним волоссям. Її особливість у тому, що велика частина волосся йде на одну з сторін, оголюючи вухо і плече на інший.

Що ж щодо Кейт? По-перше, вона теж любить розпущене волосся.

Якщо ж герцогиня вирішує зібрати волосся, то робить це трохи більш хитромудро. Ось один з популярних варіантів зачіски Кейт під головні убори.

Майже такий же варіант, тільки з більшим об’ємом. Cхожа зачіска, але видно, що тут роблять акцент на об’ємності волосся, що додає образу ошатних ноток, а пучок – трошки простоти. Виходить золота середина!

Ось такі вони, зачіски герцогинь. Нічого незвичайного, тому, при бажанні, кожна жінка зможе повторити їх навіть без допомоги перукаря. А яка зачіска вам подобається найбільше з тих, які “приміряли” герцогині?

Джерело.