Як жити і бути щасливою, коханою дружиною? Коли ми почали жити разом, ми ще не були одружені. Хотіли разів сто розійтися. Але все ж любов була сильнішою

Ось вже пройшло 5 років, як я офіційно стала дружиною. А разом з чоловіком близько 8 років. Пройшли багато. Коли познайомилися і стали жити разом, у обох  це був перший досвід спільного життя і серйозних відносин.

Коли почалося спільне життя, ми ще не були одружені. Часто сварилися, голосно лаялися, збирали один одному речі. Хотіли разів сто розійтися. Але все ж любов була сильнішою, і ми мирилися. Я списувала скандали тих часів на період “притирання”. Мовляв, всі через це проходять.

Так вийшло, що коли я вчилася в університеті, чоловік поїхав працювати за кордон і три роки ми жили на відстані. Ми звичайно зустрічались він приїздив до дому і я їздила до його, в ці короткі зустрічі було все чудово. Не було сварок, повне взаєморозуміння.

Потім ми одружилися. Я переїхала до чоловіка. Ми заселилися в своє маленьке житло – квартиру студію. Звичайно сварилися, як і всі, але вже не так, як в перші місяці спільного життя в студентські роки. Потім я народила. І почалося.

Постараюся розповісти об’єктивно. Не буду робити з себе ангела.

Чоловік став мене дратувати, я усвідомлюю, що частолаюся з ним. Всю любов я віддаю синові, а на чоловіка як ніби не вистачає. Ми часто сваримося через дрібниці, часто все це провокую я. Але я ніколи не ображаю чоловіка, не посилаю його,  не обзиваю, а чоловік же при найменшій лайці починає крити мене такими словами, що вуха в трубочку загортаються. Після цього я відчуваю себе так, що мене облили відром з помиями

Я пробувала вирішувати цю проблему. Казала йому, щоб він мене не ображав. Адже можна висловити своє невдоволення і претензію в нормальній формі. Але нічого не змінюється. Стає тільки гірше.

Часто ловлю себе на думці, що не хочу це терпіти і жити так. Часто плачу і це бачить дитина. Але і на розлучення зважитися не так-то легко з маленькою дитиною. Іноді здається, що все можна виправити, а іноді повна безвихідь.

Чоловік каже про іпотеку і необхідність розширюватися, а я боюся вступати з ним в іпотеку, думаючи що це привяже нас ще більше.

Чи люблю я його? Постійні сварки, здається, притупили всі почуття. Хочеться простого, спокійного й щасливого життя. Взаєморозуміння, поваги і взаємодопомоги.

Фото pixabay.com