fbpx

Як зміна кольору волосся може вплинути на вашу долю і що означає кожен з відтінків

Багато факторів в житті можуть вплинути на долю людини, і колір волосся не є винятком. Будьте обережні, експериментуючи з іміджем, щоб зміна образу не змінила вашу долю в гіршу сторону.

Зовнішність людини створює перше враження і багато що говорить про її характер. Це стосується вигляду в цілому, одягу і, звичайно ж, зачіски. Ваша стрижка і колір волосся не тільки є частиною іміджу, а й відображають вашу натуру. Кожна людина народжується з певним типом кольору і вже протягом життя вносить в нього зміни. В першу чергу це стосується кольору волосся.

Не тільки жінки, а й багато чоловіків іноді бажають кардинально змінити свій образ і замислюються про новий колір волосся. Однак не варто забувати, що будь-які зміни в зовнішності чреваті наслідками. Будуть вони позитивними чи ні, залежить тільки від вас. Якщо ви все ж рішуче налаштовані перефарбувати волосся, дізнайтеся, як такі зміни вплинуть на вашу долю.

Світлі відтінки волосся

Для більшості блондинів характерні відкритість і безтурботність. Людей з таким натуральним кольором волосся значно менше, ніж брюнетів або шатен. Якщо людина вирішує  надати своєму волоссю світлий відтінок, швидше за все, він хоче додати своєму образу витонченості і легкості.

Таким кольором волосся керує Меркурій, що повністю руйнує стереотип про дурість і наївність блондинів. Навпаки, під впливом цієї планети проявляється їх допитливість, доброзичливість і товариськість. Вони завжди легко знаходять контакт з будь-якими людьми, люблять пізнавати щось нове і незвичайне, вважають за краще не сидіти на місці, а відпочивати активно, подорожуючи по різних містах і країнах.

Читайте також: Як потрібно стригти волосся, щоб змінити життя на краще: 10 правил з давнини

Надавши своєму волоссю світлий відтінок, ви посилити вплив Меркурія. Це допоможе вам розкритися, проявити себе, посприяє саморозвитку і досягненню цілей. Однак не варто забувати і про негативні риси цієї планети. Багато людей, потрапляючи під вплив Меркурія, стають не стільки товариськими, скільки балакучими і брехливими. Пропадає почуття відповідальності за сказані слова, що може просто образити оточуючих і тим самим відвернути від вас навіть найближчих людей.

Ваші думки можуть стати безладними, а зосередитися на конкретній справі буде дуже складно. Тому добре подумайте перед тим, як висвітлювати волосся. Можливо, надмірна впевненість і відкритість зашкодить вам і згубно відіб’ється на вашій подальшій долі.

Темні відтінки волосся

Для брюнетів характерні стійкість, вміння постояти за себе і рішучість. Однак часто людям з темним кольором волосся приписують надмірну жорсткість і розважливість. Вирішивши перефарбуватися в темний колір, ви зможете надати своєму образу таємничість, а завдяки енергетиці цього відтінку вам буде простіше досягти своїх цілей.

Темним кольором волосся управляє Плутон, чий вплив надає ще більше чуттєвості і загадковості цим людям. Під впливом цієї планети проявляються такі якості, як впевненість, харизматичність і мужність. Чорняві люди не бояться проблем і труднощів, завжди готові дати відсіч провокаторам, при цьому самі не є завзятими скандалістами. Навіть навпаки: брюнети воліють мирну атмосферу навколо себе, а будь-які конфлікти тільки витягають з них життєву енергію.

Якщо ви перефарбувати в темний колір, Плутон візьме вас під своє заступництво. Ви відчуєте надзвичайний прилив енергії, сміливість, вам здасться, що на світі немає таких проблем, які ви не змогли б подолати. Однак планета може пробудити в вас і негативні якості: ревнивість, запальність, бажання всіх і все контролювати.

Ви будете частіше намагатися йти на ризик, деколи необґрунтований, через що можуть з’явитися проблеми на роботі і в особистому житті. Особливо це стосується представниць прекрасної статі. Владна і сильна жінка просто почне пригнічувати чоловіка, а найчастіше це закінчується крахом сімейного життя. Надавши своєму волоссю темний відтінок, намагайтеся контролювати свої емоції і не забувайте залишатися самими собою.

Як рудий колір волосся впливає на долю

Рудий колір є фаворитом для багатьох жінок. Рудоволосі люди володіють сильним характером, при цьому можуть бути дуже веселими. Вже з дитинства у них проявляється хоробрість і наполегливість. Адже не дарма саме цей колір волосся багато хто асоціює з вогнем. Безсумнівно, в цих людях є певна іскра.

Не дивно, що цим кольором керує Сонце. Завдяки його впливу і без того яскраві володарі рудого волосся випромінюють ще більше світла навколо себе. Спілкування з такими людьми приносить задоволення і підвищує настрій. Їх можна назвати унікальними людьми як зовні, так і внутрішньо. Їх головна особливість полягає в тому, що вони рідше, ніж інші люди, страждають депресіями або відчувають самотність.

Дитяча безпосередність є їх головною рисою, тому у людей з рудим волоссям добре розвинена уява, вони креативні і найчастіше пов’язують своє життя з творчими професіями. Якщо ви зважилися надати своєму  волоссю яскраво-рудий відтінок, ви відчуєте надзвичайний внутрішній прилив енергії. Вплив Сонця в цьому випадку посилить ваше почуття відповідальності, що може добре позначитися як на роботі, так і на любовній сфері.

Не варто забувати і про негативний вплив Сонця. Як правило, сонячним людям притаманні такі риси, як зарозумілість, егоїстичність і самолюбство. Не кожній людині буде легко змиритися з такими особливостями характеру свого партнера, тому рудоволосим людям часом дуже легко закохатися і отримати взаємність, але складно зберегти назавжди теплі відносини.

Щоб запобігти негативному впливу Сонця на вашу долю, постарайтеся уникати конфліктів з оточуючими людьми і зайвої запальності.

Вирішивши перефарбуватися, намагайтеся відповідально підходити до вибору кольору, адже будь-які зміни в зовнішності здатні значно вплинути на вашу долю.

Джерело.

You cannot copy content of this page