Як знайти лінію Ангела-Хранителя на руці: про що говорить знак вищих сил

Лінія Ангела-хранителя, лінія Марса або, як ще її називають, лінія-сестра – це друга лінія життя і дуже хороший знак, який говорить про заступництво вищих сил. Така мітка здатна відвести від людини біду, захистити її від неприємностей і змінити долю.

Лінія Ангела-хранителя – це риска, яка йде паралельно лінії життя і є вона далеко не у всіх. Така лінія говорить про сильну енергію людини, про її неабиякі здібності і таланти і про потужне заступництво Ангела-хранителя, який допомагає впоратися з проблемами і досягти успіху в житті.

Лінія Марса знаходиться всередині відрізка, відокремленого лінією життя, і починається з боку великого пальця. Це не обов’язково довга лінія, може бути всього кілька рисок, але чим вона довша, тим більше захисту і заступництва від вищих сил вам уготовано. Лінія-сестра, немов доповнює лінію життя, особливо показово, якщо на цьому відрізку лінія життя стоншується.

Важливо вміти ділити лінію життя на тимчасові відрізки, щоб розуміти на якому відрізку вас буде оберігати Ангел-хранитель, так як такі мітки рідко поширюються на все життя. Але володарів таких міток можна сміливо назвати щасливчиками, так як вважається, що така лінія здатна врятувати людину від смepті й інших поганих знаків долі.

Якщо така риска знаходиться на лівій руці – то захист отриманий людиною з самого народження, можливо навіть дістався у спадок.

Якщо лінія ангела на правій руці , на основній (для правшів) – то такий дар отриманий завдяки якимось заслугам, вчинкам і добрим справам.

Люди з такими мітками на руці мають інтуїцію, здатні робити правильний вибір в житті і приймати потрібні рішення. Однак, не варто покладатися тільки на допомогу вищих сил, а постійно прикладати зусилля доя свого розвитку і досягнення життєвої мети.

Що дає лінія Ангела-хранителя?

Лінія Ангела-хранителя захищає людину від нeбезпек, випадкової зaгuбелі, проблем зі здоров’ям. Навіть якщо людина потрапить в бiду, то вийде з неї з мінімальними втратами.

Володаря такого знака чекає неймовірне везіння в любові, у нього ніколи не буде проблем з протилежною статтю, а почуття завжди будуть взаємні.

Такі люди рідко стpaраждають від нестачі енергії і життєвих сил, вони захищені від енергетичних вампірів, але тільки в той період життя, де йде прямий вплив лінії Марса.

Людинy з міткою ангела чекає удача й успіх у фінансовій сфері і в бізнесі.

Читайте також: 10 речей, які руйнують енергетику вашого будинку і притягують невдачі

Бажання, які загадують такі люди, обов’язково збуваються, єдина умова, просити потрібно дійсно щось важливе і варте уваги, а не розмінюватися на дрібниці. І важливо, щоб це були особисті бажання, спрямовані на себе і ні в якому разі не несли нікому зла і шкоди.

Люди, що володіють відміткою Марса дуже доброзичливі, у них багато друзів, які завжди готові допомогти і підбадьорити, такі люди користуються повагою серед свого оточення.

Такі люди ведуть активний спосіб життя, люблять подорожувати, приділяють багато часу духовному розвитку.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram