fbpx

Яка планета відповідає вашому імені і який вплив вона має на життя

Ім’я – це ключ душі та долі, воно є істинним, незмінним відображенням нашого «Я». Нерідко нас називають в різних ситуаціях по-різному (вдома, на роботі, друзі, кохані та ін.) і, виявляється, що в таких випадках у вас буде покровителькою інша планета, але все-таки найголовніше ім’я – це те, з яким ви себе ототожнюєте.

Обчислювальні знаки і небесні тіла міцно взаємопов’язані між собою. Не можна розраховувати числовий код, не беручи до уваги планету, яка так чи інакше впливає як на життя, так і на пов’язане з ним число.

Кожна цифра від одиниці до дев’ятки відповідає планеті. Цей розрахунок дає нам можливість пізнати себе і оточуючих. Розрахувавши особистий код, можна визначити планету, яка впливає на конкретне життя. Для цього складіть всі числа своїх імені та прізвища. Відповідне значення букв ви знайдете нижче:

1 – А, І, С

2 – Б, Й, Т, И

3 – В, К, У, Ь

4 – Г, Л, Ф, Е

5 – Д, М, Х, Ю

6 – Е, Н, Ц, Я

7 – Е, О, Ч

8 – Ж, П, Ш

9 – З, Р, Щ

Наприклад, розрахуємо число імені Юлія Іллівна:

5 + 4 + 1 + 6 = 16 1 + 4 + 4 + 1 +3+ 6 + 1 = 20; 16 + 20 = 36; 3 + 6 = 9

Отримавши даними чином одне число, його потрібно співвіднести з певною планетою, щоб склалася найбільш повна картина вашої долі.

Ми оперуємо лише дев’ятьма числами. (Нуль в нашому численні не використовується). Нуль означає, що даний числовий цикл завершився і почався наступний, причому більш високого рівня.

Число 1: Сонце.
Одиниця – це початкове, джерело всього. Це число входите до складу будь-якого іншого числа. Люди, чиєю планетою-покровителем є Сонце, по натурі дуже сильні особистості, як правило – лідери. Їм властива імпульсивність, вони ніколи не залишаться непоміченими. Вони досягають успіхів практично в будь-якій справі.

Людям Сонця притаманні такі риси характеру, як прагнення до влади, великодушність, справедливість, відповідальність, ініціативність. Гармонійні стосунки у цій категорії складуться з людьми цієї ж групи.

Число 2: Місяць.
Місяць наділяє підвладних йому емоційністю. Ці люди відкриті і наївні. Вони легко входять в контакт з іншими і, відповідно, легко і швидко пристосовуються до оточуючих обставин. У них дуже розвинена інтуїція, завдяки якій досягають поставлених цілей, не надто переймаючись, не лізуть напролом, а знаходять більш легкі, але не менш гідні шляхи досягнення своїх цілей.

Характер взагалі то нескладний, але трапляються перепади настрою, допомогти вийти з яких можуть люди, наприклад, першого типу, більш сильні емоційно. Місячні люди серйозно налаштовані по відношенню до сім’ї та шлюбу. Крім того, вони інтраверти, іноді бувають замкнуті і мовчазні.

Проблеми, які вони намагаються вирішити всередині себе, часто призводять до перепадів настрою. Крім усього іншого, це індивіди з характером, їх не так легко змусити танцювати під чужу дудку. Вони незалежні, дипломатичні та відповідальні.

Число 3: Юпітер.
Планета Юпітер наділяє людей оптимізмом. Вони шанобливо ставляться до оточуючих і чекають такого ж ставлення до себе. Ці люди, як магніт, притягують до себе щастя і гармонію. Вони не напористі, але вміють домагатися свого. Схильні до самокопання, і це призводить до непоганих результатів.

Вони досить непогано розібралися в собі і можуть правильно оцінювати особистість буквально з першого моменту зустрічі. Розуміючи, що людина не є ідеальною, вони прагнуть до самовдосконалення, але не вимагають того ж від інших. Заступаються за тих і допомагають тим, хто потребує допомоги або підтримки, безкорисливі, схильні до подорожей. Добре гармоніюють з людьми свого, шостого або дев’ятого типів.

Число 4: Уран.
Належать до цієї категорії дуже вперті і норовливі. У них є свої власні уявлення про світ і життєві принципи, яким вони і слідують, нехтуючи загальноприйнятими нормами поведінки. Головною їх якістю є незалежність. Вони відповідальні, люблять природу і шукають друзів зі схожими якостями. Приятелів мають багато і завжди раді поспілкуватися з ними.

Люди цього типу рухливі, товариські, працьовиті. У них відмінна пам’ять, але вони часто бувають дратівливі і нервові. Крім усього іншого, вони мають чудові організаторські здібності.

Число 5: Меркурій.
Люди цього типу мають надзвичайно живим і спритним розумом. Вони схильні проявляти ініціативу, люблять новизну і часту зміну оточення. Їм чужа рутина. Вони беруться за будь-яку роботу, і та буквально горить у них в руках. Все у Меркуріїв виходить, все йде на лад. Стрімкість у них просто в крoві.

Вони швидко працюють, швидко думають, швидко приймають рішення. Люди, що знаходяться під впливом планети Меркурій, тягнуться до знань, самокритичні і вміють критикувати друзів, але роблять це м’яко і до місця, нічим не ображаючи людину. Як правило, у них все виходить, але якщо раптом їх осягає невдача в справах, то вони досить швидко впадають у відчай. Чарівність, якою володіють ці люди, заміняє їм багато інших якості, необхідних в сімейному житті. Вони не люблять вести господарство, але проявляють інтерес до всіх сторін життя.

Число 6: Венера.
Цілком природно, що представники цього типу чуттєві і волелюбні, так як їх планетою-покровителем є Венера. Вони настільки чарівні, що це допомагає їм у досить важких життєвих ситуаціях, коли потрібно проявити твердість характеру і вправність розуму, тобто якості, якими від природи ці люди не мають.

Вони люблять все прекрасне, піднесене. Часто домагаються визнання в тій чи іншій галузі мистецтва. Їм завжди вистачає грошей на улюблені заняття, так як досить часто перебувають у шлюбі з людьми заможними. Зовні ці люди дуже привабливі, у них вишуканий смак. Вони люблять все красиве, але часто бувають зарозумілими. Часто йдуть в ногу з часом, сприйнятливі до всього нового.

Якщо перед ними стоїть якась певна задача, то здатні проявити неабияку працьовитість. Але найбільше вони люблять віддаватися душею і тілом відпочинку. Характер миролюбний. Можуть порозумітися з будь-яким з дев’яти типів.

Число 7: Нептун.
Нептун взаємопов’язаний з Місяцем, тому люди Нептуна добре гармоніюють з індивідами другого типу. Як правило, вони поступливі, з м’яким характером. Захоплюються релігією і філософією. Але непрактичні, що властиво особистостям з філософським складом розуму. Тому гроші у них не водяться, а якщо і з’являються, то швидко тануть.

Мають неабиякі розумові здібності, у них часто народжуються геніальні думки, але внаслідок своєї незібраність, не доводять до кінця жодного свого починання. Вони схильні до азартних ігор. За вдачею ці люди дуже сприйнятливі і чутливі, виявляють до ближніх співчуття і милосердя. Фізично, як правило, слабкі, важко приймають рішення. У них примхлива натура, і їм складно в чому-небудь собі відмовити. Вони не сприймають скандалів і сварок, так як мають тонкою і чутливою душею.

Число 8: Сатурн.
Люди цього типу самотні, вони часто стикаються з нерозумінням з боку оточуючих. Зовні вони холодні, але це лише маска, щоб приховати свою природну тягу до тепла і благополуччя. Люди Сатурна не люблять нічого поверхневого і не приймають необачних рішень. Вони схильні до стабільності, до стійкого матеріального становища.

Але всього цього їм хоч і вдається досягти, але тільки своїм потом і крoв’ю, нічого не дається їм легко. Вони постійні у всьому: в зв’язках, в звичках, в роботі. До старості найчастіше матеріально забезпечені. Крім усього іншого, уперті, що сприяє досягненню будь-яких цілей. Ці люди пунктуальні, розважливі в хорошому сенсі цього слова, обережні, методичні, працелюбні. Як правило, люди Сатурна підпорядковують собі, а не підкоряються самі. Вони завжди вірні і постійні, на них можна покластися.

Число 9: Марс.
Як і планета-покровитель, люди цієї планети готові завоювати для себе все своїми силами. Якщо люи Марсу зустрічають будь-які заперечення або опір з боку, то ні за що не приймуть їх до уваги, скоріше, навпаки, це ще більш спонукає їх в боротьбі. Вони почнуть чинити опір цим перешкодам з подвоєною енергією.

Люди Марсу мужні і володіють залізною волею, але часто трапляється так, що їх імпульсивність, звичка діяти з ходу, не зваживши свої сили, губить всю справу. Крім того, вони дуже самолюбні, що веде до виникнення проблем в сімейному житті взагалі і в стосунках з партнерами, зокрема. Володіючи прекрасними організаторськими здібностями, не виносять підлеглого положення. Це лідери по своїй натурі. Вони заповзятливі, ініціативні, активні та енергійні.

Джерело.

You cannot copy content of this page