fbpx

Яка у вас планета-покровитель і як вона впливає на ваше життя, фінансове становище і кар’єру

У кожної людини є своя планета-покровитель. Дізнатися про те, як вона впливає на вашу грошову удачу і фінансове становище, допоможе астрологія. Для цього вам знадобиться лише ваш знак Зодіаку.

Планети-управителі мають на нас серйозний вплив. Саме від них залежать творчий заряд, енергетичні можливості, націленість на успіх, фінансова удача і кар’єра. Дізнавшись про особливості впливу планети, ви зможете зробити своє життя набагато комфортнішим, краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони.

Сонце (Лев)

Сонце має величезну силу і потужну енергетику. Сила покровителя, безумовно, передається і Левам. Жага до влади і управління часто призводить їх до того, що вони стають відмінними ораторами, коучами, педагогами, політиками і психологами. Леви – це люди з великим творчим потенціалом і дивовижною харизмою. Це дозволяє їм користуватися успіхом у свого оточення і легко досягати поставлених цілей. Важливо відзначити, що Сонце нагородило Левів двоїстою натурою. З одного боку, вони ініціативні, рішучі, амбітні, але з іншого – егоїстичні і самовпевнені.

Місяць (Рак)

Місяць – союзник народжених під сузір’ям Рака. Місяць нагородив їх особливою чутливістю, емоційністю і відмінною інтуїцією. Незважаючи на те, що в астрології цей космічний об’єкт асоціюється з мінливою і легковажною натурою, Раки будують міцні зв’язки, цінують комфорт і стабільність, а також можуть і люблять бути в центрі уваги. Пік місячної активності – Повний місяць чи Молодик – найкраща можливість проявити себе. Правда, в решту часу Раки часто стають пасивними і безініціативними.

Меркурій (Близнюки, Діва)

Меркурій – планета успіху, торгівлі, знань і грошей. Від покровителя Близнюкам і Дівам дісталися успішність, підприємливість, кмітливість. Інтелектуальні здібності представників цих Знаків спрямовані не тільки на наукові відкриття. Вони користуються своїми знаннями, досвідом, красномовством і навичками для досягнення будь-яких цілей.

Люди-меркуріанці дуже спостережливі, схильні помічати найменші деталі, що дозволяє їм не просто долати перешкоди, а обходити їх стороною. Мабуть, завдяки таким видатним здібностям Близнюкам і Дівам набагато простіше йти по життю і справлятися з будь-якими завданнями, ніж іншим Знакам.

Венера (Телець, Терези)

Венера – покровителька любові, щастя, краси, грошей і чарівності. І любов для підопічних Венери – поняття не конкретне, а загальне: це любов і до людини, і до грошей, і до земних насолод. Терези і Тельці цінують матеріальне, обожнюють дорогі речі і все, що приносить їм задоволення. Вони харизматичні, красномовні, тонко відчувають особистості, завдяки чому досягають великих висот в різних сферах життя. Однак щоб проявити себе в справі, їм потрібна потужна мотивація. Крім того, Венера наділяє Терезів і Тельців творчими здібностями, тому серед них так багато художників, поетів, музикантів, акторів та інших творчих людей.

Марс (Овен, Скорпіон)

Марс – бог війни, який наділяє своїх підопічних агресією, силою волі, спрагою наживи, ініціативністю, напором і пробивним здібностями. У Овнах і Скорпіонах кипить вогонь. Вони дуже самовпевнені, рішучі і нетерпимі до програшу. Безжальний Марс дарує Овнам і Скорпіонам бажання жити так, як хочеться їм, без перешкод і обмежень. Тому діти Марса не будують повітряні замки і не розкидаються словами, а відразу ж беруться за справу.

Ніколи не покладаються на інших, вірять тільки собі, виділяючись серед інших Знаків марнославством і гордістю. Марсіанці часто виявляються на вершині кар’єри, стають керівниками в обраних сферах або відкривають свій бізнес. Їм дуже добре вдається справлятися з критичними ситуаціями, підкоряти своїй волі інших людей і управляти ними .

Юпітер (Стрілець, Риби)

Планета великого щастя – саме так називають Юпітер. Він протегує двом Знакам – Стрільцям і Рибам, наділяючи їх духовними рисами, а також тверезим сприйняттям дійсності, що виражається в умиротворенні і проникливості.

Вплив Юпітера в більшій мірі впливає на Стрільців, наділяючи їх чарівністю, оптимізмом і внутрішньою силою. Дані риси дозволяють займати на будь-якому місці лідируючі позиції і досягати максимуму в кар’єрі і грошах. Зазвичай діти Юпітера не бояться нічого, можна сказати, що їх навіть привертає небезпека. Елемент ризику є викликом для Стрільців. Правда, щоб досягти успіху, їм важливо навчитися концентруватися на чомусь одному.

З представниками знакуа Риб все трохи інакше. Юпітер виступає другим за рахунком покровителем для людей цього сузір’я. Він наділяє їх розвиненою інтуїцією, яка дозволяє уникати багатьох неприємностей і вибирати для себе найбільш сприятливі шляхи розвитку.

Сатурн (Козеріг, Водолій)

Абсолютно різні знаки Козеріг і Водолій мають одного покровителя – Сатурн. В астрології дана планета символізує розсудливість, самовладання, холоднокровність.

Козеріг і Водолій – дві крайності чогось спільного. Обидва знаки мають неприборкану тягу до успіху, процвітання і матеріального достатку. Але якщо представники Козерога від Сатурна отримали працьовитість, раціоналізм і послідовність, то Водоліям від планети-союзника дісталася здатність активно розвиватися і досягати практичної користі, використовуючи свої таланти.

Уран (Водолій)

Уран вважається головним союзником Водоліїв. Планета-управитель наділяє своїх підопічних свободою вибору, геніальністю, відсутністю рамок, прагненням до свободи і неймовірною стійкістю перед ударами долі. У цих людей оригінальне мислення, вони буквально фонтанують ідеями, що дозволяє їм виділятися в будь-якому колективі і жити за своїми правилами. Обожнюють нове, винахідливі, відмінні оратори, натхненники і організатори. Часто досягають успіху завдяки своїй волі і прагненню бути не такими, як усі. Правда, їх шлях до багатства часто розтягується на кілька років.

Нептун (Риби)

Нептун – таємнича і містична планета, передає Рибам скритність, недовірливість, чутливість, глибокий внутрішній світ і величезний творчий потенціал. Як правило, Нептун веде в надра свідомості, через що Риби схильні до самокопання і саморуйнування. Позбавлятися від негативних емоцій астрологи рекомендують за допомогою творчості. Крім того, Риби завжди знаходять зону комфорту, прощаючись з минулим і непотрібним. Вони легко пристосовуються до нових умов життя, створюючи навколо себе дружнє середовище.

Плутон (Скорпіон)

У сучасному світі Плутон не відносять до планет, проте це небесне тіло входить в Сонячну систему і має серйозний вплив на події життя і характер представників Скорпіона. Плутон нагородив їх відмінною інтуїцією, величезною внутрішньою силою, натиском і прагненням до реформування. Для дітей Плутона дуже важлива громадська і професійна діяльність, оскільки вони завжди прагнуть до влади і управління.

Ненавидять рутину і повсякденність, швидко втомлюються від одноманітної роботи, перемикаючись з неї на екстремальні авантюри, ризики і неперевірені способи швидкого заробітку. Однак імпульсивність, що межує з необачністю, не завжди допомагає Скорпіонам в роботі. Згодом, усвідомивши свої сильні сторони, вони часто досягають успіху і процвітання.

You cannot copy content of this page