fbpx

Якби твоя матуся “роток” свій прикрила, то все було б добре. Найстрашніше те, що мій добрий син став агрeсивним, злим, і жадібним як вона

У мене двоє дітей – дочка і син! Зі своєю свекрухою мені пощастило не дуже, і я завжди думала, що буду намагатися бути хорошою свекрухою і тещею! Але життя на свої місця розставило все само!

Свою невістку я знаю, коли вона була ще дівчинкою! Коли син запитав років в 10, чи можна вони будуть дружити, я, звичайно ж, сказала «так», так як Надя була скромною і доброю дівчинкою. Вони дружили по-дитячому! А потім Надя зіпсувалася. І стала не скромною дівчинкою, а грубою, хамською і гульвісою! І я синові сказала: «Відпусти її, не псуй життя ні собі ні їй!»

Він мене не послухався, і Надя кожен день потайки приходила до нас в будинок в 12 ночі і в 6 ранку потайки йшла до тих пір, поки не з’явилася дитина ! Тепер я кажу їм: «Ідіть і живіть у неї!» У неї окрема квартира! Але син всіляко її тягне до мене. Я йому пояснюю, що ми з нею різні люди, що спільного у нас нічого немає, та й не треба, адже не я її вибирала! Вибрав, і живіть, а я чим зможу – допоможу!

Але ні, третій рік вони свою квартиру здають, а самі живуть зі мною! Чого я за цей час не почула і не побачила – відомо тільки Богу! І ліжко моє було в крoві, і чула я стогони в туалеті від їх солодких хвилин, і хамство з її боку і з боку її родичів.

Читайте також: -Мати скоро пoмре, і таку квартиру втрачати просто нерозумно! Як жити з людиною, яка тільки й чекає коли ж мене не стане

Син став злий. Мені сказав, що я корінь зла. А вона, коли тільки увійшла в будинок, заявила: «Я не наймалася прибиральницею тут!», Тобто, у мене. Я їй сказала:

-Ти прийшла до мене в будинок, а не я до тебе, і будь добра, виконуй деякі мої правила. А якщо не хочеш, йдіть до себе.

Але до неї син не хоче йти т.к вона його виганяє, коли в сварці, а у мене вона живе так, як ніби хоче мене з дому вижити. Іду з роботи, і додому йти через неї не хочеться.

Що б я не попросила, все зробить аби як. Ось і ситуація. Значить щоб бути хорошою свекрухою, мені треба мовчки все прибирати, мовчати на все її хамство, їсти з нею після цього за одним столом, коли їжа колом стає, – ось тоді я буду хорошою !? Тобто, знайти собі шматочок сараю і жити там, і тоді ти хороша ?!

Скільки намагалася поговорити з нею, пояснити, що вона теж мати і у неї теж син. Що не можна руйнувати відносини і ділити дружину і матір. Не розуміє вона мене! А найстрашніше те, що мій добрий син, який мені завжди говорив, що я у нього найкраща подруга, став агрeсивним, злим, і жадібним як вона. Таке враження, що ця Надя йому на очі пластилін наліпили.

І ось поки вчора я була на роботі, дочка мені подзвонила: «Мама, я ледве витримала, щоб нічого не сказати, але прийшла Надя і сказала, що якби твоя матуся роток свій прикрила, то все було добре». Тобто, в моєму ж будинку мені треба рот прикрити, а не невістці з її хамством ?! Ось така у мене історія. Чекаю ради! Всім миру і добра!

Аліна

Джерело

You cannot copy content of this page