Які дерева та кущі можна садити біля будинку, а які ні в якому разі? Прикмети

Більшість дерев та кущів мають позитивну енергетику. Але трапляються й винятки. Тому перш ніж посадити на своєму подвір’ї дерево, варто більше про нього дізнатися. За матеріалами:Рівне 1

Існують дерева, які можуть налагодити життя в будинку, а є і такі, які ні в якому разі не можна садити біля житла.

Складно уявити приватний будинок без дерев на ділянці. Вони не тільки дають приємну тінь влітку і свіжий аромат під час цвітіння, а й несуть в собі певну енергетику.

Посадивши на ділянці певні дерева, можна не тільки зробити ділянку біля приватного будинку естетичною і комфортною, але і жити в гармонії з природою, пізнати енергетику цих рослин, бути захищеним від бiд і привертати до себе щастя.

Читайте також:Читайте цю Молитву про захист вранці 1 раз. Вона робить тяжке легким та неможливе можливим. Господь чує кожного, хто просить

Далеко не всі дерева і великі чагарники можна садити біля будинку. Існують такі рослини, які мають позитивне значення, але садити їх близько до будинку не можна.

Які дерева МОЖНА садити біля будинку? Прикмети.

Добра прикмета – посадити біля будинку вишню. Це невибаглива рослина, якій потрібно мінімум догляду, при цьому вона красиво цвіте і приємно пахне весною. Вишня вважається символом родючості і достатку, особливо шанують це дерево на Сході. Вважається, що вона – оберіг, що приносить удачу. Кажуть, що багаття під вишнею в період її цвітіння збільшує багатство.

Ялівець – це одна з найпотужніших рослин, які оберігають від наведення привoрoту, псування і злиx cил. Якщо посадити його біля будинку, рослина буде оберігати всіх членів вашої родини. Вважається, що садити його потрібно перед будинком, а не на задньому дворі.

Шипшина красиво виглядає в будь-який час року. Крім цього, вона охороняє благополуччя сім’ї, біля будинку якої вона зростає.

Дика троянда привертає любов і зміцнює відносини в родині. Це виключно позитивно налаштована рослина, яка не принесе вам нічого поганого. Основні значення шипшини  – це любов, пристрасть і міцні, стабільні сімейні зв’язки.

Модрина особливо привабливо виглядає восени. Її вплив потрібний тим, хто постійно відчуває безпідставні сумніви, страхи і занепокоєння. Модрина, якщо її посадити біля будинку, допомагає впоратися з дeпрeсiєю, мeлaнxoлією й іншими проблемами пcихoлoгiчного характеру.

Акація позитивно впливає на продовження роду. Вона лікує бeзпліддя, як у чоловіків, так і у жінок. Якщо ви довго не можете завести дитину, спробуйте посадити біля будинку акацію. Крім цього, вона знімає стрес і підвищує настрій.

Груша – символ материнства і любові, стабільності і довговічності. Її можна садити біля житлового будинку, адже вона ще й наділяє позитивними якостями – умінням спілкуватися і заводити друзів.

Ялина вбирає енергію протягом літа, а взимку ділиться нею. Вона рекомендована тим, хто відчуває взимку брак життєвої сили. Ялина біля будинку захищає сім’ю від сварок, допомагає стримувати емоції, прибирає неприємне відчуття, коли все йде не так, як має іти.

Калина – гарний варіант рослини для того, щоб посадити біля будинку. Вона заспокоює нервову систему і допомагає одужувати в разі xвoрoб.

Клен біля будинку допоможе вам зняти негативну енергію, менше сваритися з членами вашої родини. Він приносить довголіття, любов і матеріальний достаток в ваш будинок. Життя людей, що живуть в будинку, біля якого росте клен, буде спокійним і розміреним.

Горобина збереже ваш будинок і сім’ю від  будь-якої негативної енергетики. Горобина вчить контролювати свої почуття і показувати тільки тоді, коли це буде дуже корисним.

Яблуня – відмінний варіант для посадки біля вікон спальні молодої дівчини. Вона дарує красу, чарівність, віру в себе, удачу в любові і щастя в сімейному житті. Порівнюється яблуня також з вічною молодістю і довголіттям. Хорошим деревом для посадки біля будинку також є всі плодові дерева, наприклад, персики.

Папороть знищує негативні емоції і перешкоджає сваркам. Якщо у вашому будинку бувають кoнфлiкти між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми, ця рослина зведе їх нанівець. Крім цього, папороть завжди вважалася рослиною, що приносить гроші і удачу, є надійним захистом від злиx cил.

Які дерева НЕ МОЖНА садити біля будинку? Прикмети.

Вважається, що садити на ділянці дуб – це дуже погана прикмета, приносить гoрe в сім’ю. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових і сильних фізично людей.

Береза – дуже потужний захисний засіб. Але рости вона повинна за огорожею вашого будинку, біля хвіртки, а поруч з березою можна поставити лавочку для спілкування з цим деревом. Тоді вона не пропустить злo у ваш будинок.

На питання про те, чи можна садити березу біля будинку, прикмети відповідають тим, що в її кронах живуть дуxи, і далеко не завжди вони добрі до людей.

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але не біля будинку і господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

Не рекомендується і садити вербу – до горя. Тим більше, не можна садити вербу в честь народження дитини. Це ж стосується й осики. Вважається, що дані дерева приносять гoрe.

Тополю також садять на віддалі від будинку. Вона чудово позбавляє від негативної енергії, але перебуваючи дуже близько до житла, може і нашкодити.

Сосна може відібрати у вас урожай і погубити всі рослини, які будуть знаходиться недалеко від неї. Але тут справа не стільки в негативі, скільки в тому, що сосна має свої особливості, і садити її потрібно з розумом. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

Прикмети говорять, що дівчата, які живуть в будинку, не вийдуть заміж, якщо на ділянці росте туя. У багатьох культурах це дерево скорботи і печалі. Тую часто садять на кладовищах. З іншого боку, вважається, що запах туї відганяє злиx дуxiв.