fbpx

Які іграшки мають бути на новорічній ялинці 2022, аби прожити увесь рік щасливо та залучити в дім удачу

Якщо вам хочеться прожити 2022 правильно, гороскопів буде недостатньо. Важливо також вірно зустріти Новий рік. Варто звернути увагу на ялинкові прикраси.

Колір ялинкових іграшок

Тигр, який стане головним у 2022 році, диктує свої правила у цьому аспекті. Відповідно до східних прикмет, коли настає рік Тигра, прикраси для ялинки мають бути двох кольорів. Не варто робити ялинку різнобарвною та надто яскравою, адже Тигру властива скритність та скромність. Потрібно лише заздалегідь визначити, що це за кольори.

Найсприятливішими відтінками для іграшок будуть:

Синій, блакитний або бірюзовий. Всі вони безпосередньо пов’язані з енергією стихії Води, що дуже добре, адже 2022 буде роком саме Водного Тигра. Такі іграшки зроблять новорічне свято спокійним, розміреним і позбавленим неприємних думок про минуле.

Сірий. Сірий колір максимально відсторонений. Такими іграшками можна створити контраст із яскравими елементами ялинкового декору. Тигр любить сірі відтінки.

Чорний. Чорні іграшки може бути складно знайти у продажу, але ви можете зробити їх самостійно або прикрасити ялинку сніжинками із чорного паперу. Цей колір, як і сірий, краще не вибирати як основне. Його завданням буде розбавити яскравіші кольори.

Пісочний. Іграшки ніжного пісочного кольору чудово поєднуються з головним покровителем 2022 року. Їх можна поєднувати з пастельним бірюзовим чи блакитним. Таке забарвлення для ялинки буде найвдалішим.

Форма іграшок

Тигр не особливо прискіпливий до форми іграшок. Згідно з китайськими прикметами, форма іграшок на ялинку цього року може бути практично будь-якою. Головне, щоб, як і з кольором, виконували умови двоїстості та взаємної доповнюваності.

Наприклад, якщо ви вибрали круглі іграшки, то нехай такими буде рівно половина. Інші нехай будуть довгастими, трикутними чи якоюсь іншою формою. Тигр любить порядок, і краще йому послужити, щоб не викликати на себе зайвих проблем. Задобривши Тигра правильним вибором іграшок, ви зробите себе більш щасливими на початку року.

You cannot copy content of this page