fbpx
Культура

Які ікони мають бути в будинку від злодіїв і лихого ока

Згідно православними традиціями ми ставимо в будинку ікони, часто в прагненні отримати допомогу і захист від різних бід. Які саме ікони бажано мати в кожному домі?

Православні ікони наповнюють будинок особливою атмосферою, служать оберегами родини, ми віримо в те, що разом з ними знайдемо благодать і захист від бiд. У православ’ї багато святих ликів, які зображують на іконах. Найчастіше в будинках можна побачити традиційні ікони Спасителя і Пресвятої Богородиці – це основні ікони, які повинні бути в кожному домі. Біля цих святих образів можна молитися про все, що турбує, просити вищі сили про допомогу, захист від хвоpoб і злa. Ікони із зображенням яких святих також можуть стати захисниками і оберегами будинку?

Микола Угодник Чудотворець – Покpoвитель подорожуючих, льотчиків, далекобійників, моряків, дітей. Захисник від потреби і злиднів.

Неопалима купина – захищає від пожеж.

Іоанна Воїна – Оберіг від злодіїв і грабіжників.

Семистрільна ікона Божої Матері – Символізує захист від усіх бід. Ставлять її біля вхідних дверей. Таким чином, вона захищає від усього недоброго, злих людей і помислів, які можуть увійти в будинок.

Пантелеймона цілителя – Допомагає полегшити хвороби.

Свята Животворяща Трійця – Захищає сімейне вогнище, символ єднання і любові.

Покров Пресвятої Богородиці – Потужний захист і укриття від будь-яких бід, хвороб і нещасть, від лихого ока і заздрості.

Варвара Великомучениця – Допомагає жінкам, захищає від жіночих хвороб, допомагає знайти сімейне щастя, знайти незаміжнім свою половинку.

Читайте також: Що робити з крижмою після хрещення і як правильно її зберігати?

Ікона Божої Матері Незламна стіна – Захист від бід і нещасть, пожеж і лихих людей.

Джерело.

You cannot copy content of this page