fbpx

Які картини варто вішати вдома, щоб залучити достаток і благополуччя в сім’ю

Кожен господар прагне зробити свій будинок комфортним і затишним, він відображає характери людей які живуть в ньому. Але мало хто знає, що за допомогою картин, повішених в правильних місцях квартири, можна швидко домогтися багатства, благополуччя і удачі для всієї родини.

Мистецтво живопису налічує не одне тисячоліття: в усі часи люди знаходили щось привабливе в зображенні навколишнього світу. Час минав, і деякі зображення стали яскравими символами успіху і процвітання. Деякі з них, вбираючи енергію багатства із століття в століття, зараз мають величезну силу.

Які зображення залучать багатство в будинок

Езотерики вважають, що енергія грошей дуже схожа на енергію води. Саме зображення відкритого водного потоку можуть допомогти розширити фінансовий коридор і поліпшити ваше матеріальне становище. Фахівці радять вибрати і повісити на видному місці картину, що зображає водоспад, повноводну річку або проливний дощ. Енергія такої картини буде наповнювати ваш загальний фінансовий потік.

Якщо ви придбаєте картину з водоспадом, то повісьте її в тому місці, де ви зазвичай приймаєте гостей. Зображення річки найкраще «поселити» біля входу, а якщо ви зупините свій вибір на картині з дощовим пейзажем, то знайдіть для неї місце недалеко від вашого ліжка. Дивлячись на дощ перед сном, подумки уявляйте і візуалізуйте бажаний достаток.

Рівноцінним водному потоку символом достатку вже кілька століть вважається зерно. Колосся пшениці на безкраїх полях, мішки зерна і млини вважаються хранителями енергії «ситого життя», яке не знає голоду і бідності. Щоб зробити ваш будинок «повною чашею», можна повісити на кухні або в їдальні:

  • пейзаж, який зображає снопи зерна або зростаючі колосся;
  • зображення млина;
  • натюрморт, в якому центральну роль грає миска з зерном або вже спечений хліб.

Енергетика такої картини буде допомагати вам інтуїтивно робити вибір на користь ситуацій, що ведуть до достатку. Якщо вам сподобався пейзаж з колоссям хліба, розмістіть його недалеко від кухонного вікна: тоді його енергетика дозволить вам знаходити правильні шляхи, що ведуть до бажаного.

Картину з млином краще повісити близько обіднього столу: через деякий час, дивлячись на неї, ви навчитеся «перемелювати» повсякденні розмови в нові ідеї, що ведуть до багатства. Натюрморт з зерном або хлібом краще повісити поряд з холодильником або кухонною шафою: його енергетика дозволить зберігати грошовий потік.

Ще одним потужним символом багатства вважається зображення замка і ключа: відомо, що їх ілюстрації або макети здатні у багато разів підсилити грошовий потік. Якщо ви перебуваєте на шляху до бажаного життя, то придбайте зображення багато прикрашеного ключа.

Читайте також: Рuтуaли з обручками: залучаємо достаток і щастя в сім’ю

Картину з ним краще повісити недалеко від робочого місця. Якщо ж ваш достаток потребує збереження і примноження, то картину з великим замком можна повісити в приміщенні, де ви зберігаєте гроші та сімейні цінності.

Поєднавши кілька символів багатства в своєму будинку, можна в короткі терміни досягти бажаного, знайти матеріальну стабільність і не бoятися втратити отриманий достаток.

Джерело.

You cannot copy content of this page