fbpx

Які кімнатні рослини будуть корисні для дитячої кімнати? Які рослини не підходять

Дитяче здоров’я вимагає особливої ​​уваги, жоден з батьків не буде готовий наразити на небезпеку здоров’я свого потомства. Навіть вибираючи кімнатні квіти для дитячої кімнати, доведеться постаратися і вивчити всі можливі варіанти. Рослини потрібні для очищення і освіження повітря, вони здатні знищувати бактерії і постачати кисень в приміщення. Створюючи корисний мікроклімат, квіти для дитячої кімнати сприяють заспокоєнню дитини і збирають зайву пил.

Які рослини не підходять для дитячої Як і до всього, що відноситься до дітей, до таких рослин висувають певні вимоги. Не можна допустити, щоб корисні квіти для дитячої кімнати були: колючими, гострими, отруйними, з сильним запахом.

Діти можуть бути дуже активні, необережні, всі ці моменти потрібно враховувати. Якщо ви задумалися лише про те, як прикрасити дитячу кімнату квітами і сподівалися просто поставити симпатичний квіточку на підвіконня і забути про все, то не поспішайте діяти.

Читайте також: Ми так часто ігноруємо і зневажаємо її. Притча що допоможе згадати про душу

Щоб не нашкодити і все ж поліпшити загальний вигляд кімнати, вибирайте рослини, які не вимагають особливого догляду. Наприклад, хлорофітіум, який часто називають біологічним фільтром. Для боротьби з мікробами відмінно підходить герань, але її запах може бути неприємний маленькому господареві кімнати, це варто враховувати.

Для цих же цілей прекрасно підійде пеперомия, родич звичайного подорожника. Полегшити дихання і допомогти з частими застудами здатний розмарин, який є природним антисептиком.

Якщо все ж хочеться додати кольору і екзотики, вам підійде китайська троянда або гібіскус, він цвіте круглий рік і дарує позитивну енергетику квартирі. Якщо вас не лякає більш ретельний догляд за рослинами, то спробуйте обзавестися абутилоном, він нагадує гібіскус і має ніжні оксамитові листочки. При нестачі вологості корисні будуть папороть і очерет або циперус. Плюс очерету, що його можна поставити навіть в акваріум.

Коли ви задумаєтеся про те, які квіти ставити в дитячій кімнаті, пам’ятайте, що діти здатні перевернути багато рослин, адже для них опорою служать самі невідповідні предмети. І вибирайте пластикові горщики з тієї ж причини, якщо не хочете, щоб дитина порізалась. Домашні рослини здатні привчити дитину до порядку, турботі про навколишнє середовище і зроблять дитя більш відповідальним.

Джерело

You cannot copy content of this page