Які кольори притягують гроші: що вдягти, які шпалери і гаманець придбати, щоб гроші ніколи не закінчувались

Залучити грошову енергетику можна не тільки за допомогою ритуалів і амулетів, а й завдяки грамотно підібраним кольорам.

Знайти шлях до процвітання можна, вибравши правильний гаманець, одяг і навіть відтінок шпалер для будинку. Джерело

Які кольори привертають гроші по днях тижня

Кожен день тижня пов’язаний з певними кольорами, і їх можна використовувати при виборі одягу і аксесуарів. Одягнувши, наприклад, бірюзову сукню в суботу, жінка підвищить свої шанси виграти в лотерею або провести вигідну угоду.

Понеділок. У цей день удачу і достаток грошей можна залучити завдяки сріблястим, опаловим і перловим відтінкам.

Вівторок. Кольори, які залучають гроші: фіолетовий, бордовий, яскраво-оранжевий.

Середа. Залучити багатство в середині тижня допоможуть відтінки зеленого і темно-червоного.

Четвер. Не залишитися без грошового успіху в четвер допоможуть відтінки жовтого: від насиченого темного до практично прозорого.

П’ятниця. У цей день багатство залучать відтінки блакитного, рожевого і лимонного.

Субота. Справитися з матеріальними труднощами в суботній день можна завдяки бірюзовим, коричневим і сірим димчастим відтінкам.

Неділю. Останній день тижня принесе удачу, якщо вибрати золотисті і теракотові відтінки в одязі або підібрати аксесуари цих квітів.

Грошові кольори по фен-шуй

За давнім китайським вченням, кольори підбираються згідно стихії. Завдяки цьому кожен зможе забути про фінансові негаразди.

Стихія Вогню: відтінки сріблястого, білого, золотого.

Стихія Землі: відтінки синього, фіолетового, рожевого.

Стихія Води: відтінки оранжевого і червоного.

Стихія Дерева: відтінки зеленого, теракотового.

Стихія Металу: відтінки блакитного.

Грошові кольори згідно нумерології

Підібрати колір можна і завдяки нумерологічному розрахунку. Для цього складають всі цифри своєї дати народження. Наприклад: 05.10.1989 = 5 + 1 + 1 + 9 + 8 + 9 = 33 = 3 + 3 = 6. Такий нехитрий розрахунок допоможе знайти правильний колір, що привертає грошову удачу.

1: відтінки золотого.

2: відтінки зеленого, білий.

3: відтінки рожевого, блакитного.

4: темно-синій, срібло.

5: білий, срібло і золото.

6: рожевий, яскраво-зелений.

7: лілові відтінки, білий.

8: бірюзові відтінки, чорний, темно-синій.

9: червоні відтінки.

Колір в інтер’єрі для залучення фінансів

Зберегти і примножити фінанси допоможе грамотно підібраний колір в інтер’єрі власного житла. Щоб грошові потоки направлялися прямо в будинок, варто звернути увагу на кольори і відтінки, завдяки яким грошова енергетика не вичерпується.

Бірюзовий є магнітом для залучення фінансів. Яскравий акцент в будинку допоможе зберегти і примножити накопичення, а також вбереже від незапланованих витрат.

В інтер’єрі житла варто зробити акцент на бузковому, особливо на його світлих відтінках. Декоративні подушки, картина або інший предмет допоможуть притягнути кошти і додадуть гармонії. Найкраще цей колір використовувати в спальні, щоб залучити не тільки фінансове благополуччя, а й особисте щастя.

Сірий колір буде ідеальним для робочої зони або кабінету. Його світлі відтінки налаштовують на робочий лад і допомагають зосередитися на фінансових питаннях.

Фісташковий колір також допоможе залучити в будинок багатство і процвітання. Шляхетний відтінок необхідний тим, хто не може зосередитися і постійно знаходиться в стресі.

Бежевий колір позитивно впливає на людей, а також допомагає притягувати гроші. Його можна використовувати у вхідній групі, щоб фінанси не проходили повз.

Колір гаманця для залучення грошей

Гаманець можна зробити не тільки сховищем зароблених грошей, а й талісманом, що привертає фінансове благополуччя. Підбирати гаманець потрібно самостійно, щоб виключити відтік грошової енергетики.

Чорний гаманець допоможе позбутися від фінансових труднощів. Цей колір дозволяє зосередитися на роботі і не упустити вигідних проектів.

Читайте також: Чому не можна дивитися в розбите дзеркало і що потрібно зробити, якщо таке вже трапилось

Червоний колір гаманця залучає удачу і успіх, дозволяє власнику відчувати впевненість і випромінювати позитив. Завдяки цьому кольору гроші не переведуться.

Білий гаманець сприяє розумній економії. Такі гаманці підійдуть тим, хто знає за собою слабкість до шопінгу і незапланованих витрат.

Золоті та срібні відтінки гаманця притягують багатство, особливо якщо покласти всередину талісман, що притягує гроші.

Зелений колір вважається найкращим для залучення грошей. Такий колір не дає витрачати зайвого, а також береже від крадіжки і втрати.

Фото – prelestno24.ru