Які кольори слід підібрати для зустрічі Нового року-2022, щоб притягнути удачу та кохання

На Сході вважають, що від вибору кольорової гами, в якій слід зустрічати Новий рік, залежить те, наскільки вдало складеться весь наступний рік. Успіх і добробут, відповідно до фен-шуй та інших стародавніх східних вчень залучаються багатьма деталями.

Головне у виборі відтінку на Новий Рік – слід обережно використовувати їдкі кислотні кольори. Водний Тигр любить приглушені тони: блакитний, синій, ніжно-бірюзовий, чорний, пісочний, коричневий.

Блакитний, синій та бірюзовий – кольори стихії Води. Бірюзовий та блакитний – кольори гарного настрою, оптимізму та фізичної сили. Синій привабить успіх у творчій та інтелектуальній роботі.

Чорний колір. У фен-шуй популярна думка про те, що уособленням водної стихії є чорний колір, адже він символізує чорні глибини океанів і морів. Вважається, що чорний одяг допоможе приймати вірні рішення на рік Тигра.

Пісочний і коричневий кольори асоціюються з забарвленням самої тварини, тому їх краще не ігнорувати. Вони приваблять успіх у коханні. Також ці кольори стимулюють зростання творчого потенціалу.

Тигр — тварина зі смужками, тому смуги на одязі новорічної ночі дуже навіть бажані. Також можна одягнути одяг у горошок або зовсім без малюнка. Смугастий одяг покликаний уберегти від проблем наступного року, а одяг у горошок – сприятиме фінансовій удачі.

Вибір стилю на новорічну ніч 2022 року

Тигр – любить строгість. Класичний стиль для новорічної ночі буде надзвичайно виграшним. Загалом у 2022 році також варто одягатися стриманіше.

Чоловікам не обов’язково вдягати краватку, але це вітається. Джинси та сорочка, светр, водолазка – ті речі, які можна вдягнути. Перед Новим роком рекомендується зробити нову класичну зачіску. Варто приділити увагу аксесуарам. Корисним стане годинник, адже тигр цінує час і заохочує тих, хто теж ставиться до нього серйозно.

У жінок вибір буде ширшим. Найкращий вибір одягу на новорічну ніч – сукня вказаних вище кольорів. Також експерти в галузі фен-шуй радять одягати блузки, сорочки з об’ємними рукавами, довгі спідниці. З аксесуарів підійдуть маленькі сумочки прямокутної форми, клатчі.