Які коштовності і прикраси привертають біди і нещастя

Майже всі жінки і багато чоловіків дуже люблять коштовності. Але надягаючи їх, чи замислювалися ви, що деякі з них можуть принести горе або біди?

Ювелірні прикраси потрапляють до людини різними шляхами: зазвичай люди їх отримують в подарунок або купують самі собі. А є й ті, хто знаходить прикраси прямо на вулиці. Чи можна вважати їх щасливчиками? І які дорогоцінні речі можуть залучити у ваше життя невдачі і проблеми? Джерело.

Знайдені прикраси

Знайдені коштовності можуть залучити у ваше життя як погану енергетику, так і позитивну: все залежить від аури їхнього колишнього власника. Остерігайтеся такої знахідки, як натільний хрестик: це обіцяє біди і нещастя, тому від знайдених хрестиків потрібно скоріше позбуватися і не приносити в свій будинок.

Вкрадені прикраси

Викрадені речі ніколи нікому добра не приносять. Навпаки, наші предки вважали, що якщо у вас вкрали прикраса або інші дорогоцінні аксесуари, то злодій забрав на себе вашу негативну енергію і хвороби.

Прикраси з штучними каменями

Відзначимо, що штучними каменями інкрустується чимало ювелірних виробів, але гарної енергетики вони не несуть. Справа в тому, що натуральні камені тривалий час знаходяться в надрах землі і насичуються її позитивною енергією, якою потім діляться зі своїми господарями. Штучному каменю поділитися нічим: він, навпаки, забирає позитивну енергію свого власника.

Читайте також: “Церква для нас у чужині стала всім: і молитвою до Бога, і рідною мамою, і дорогою Україною”: Тернопільська святиня зцілила заробітчанку від тяжкoї хвopoби

Придбані в ломбарді коштовності

Прикраси з ломбарду навряд чи володіють позитивною енергетикою, адже туди вони зазвичай потрапляють внаслідок невдач їх колишніх господарів, кримінальних або трагiчних подій. Тому перед покупкою дорогоцінної прикраси в ломбарді, пам’ятайте, що ця мила штучка цілком може стати причиною майбутніх проблем або навіть вашого фінансового розорення.

Прикраси, подаровані недоброзичливцями

Щоб подарунок приніс вам щастя, радість і позитивну енергію, він повинен бути подарований від душі і з благими намірами. Якщо вам подарованa прикраса тією людиною, яка вас недолюблює чи вам заздрить, то вона стане магнітом для життєвих труднощів і невдач.