fbpx

Які квіти слід дарувати на весілля, а які не можна

Весілля — це свято квітів. Вони розставлені на святковому столі і прикрашають машини. З квітами наречена, свідки, гості. Отримавши запрошення на весілля, не варто відкладати вибір букета до святкового ранку.

Незважаючи на те, що квіти — подарунок недовговічний, і порадують вони молодих всього кілька днів, цей атрибут створює атмосферу свята. Крім цього, квіти на весіллі — це данина традиціям, адже в минулому підношення квітки було pитyалом, а сама рослина несла приховану інформацію.

Нареченій краще подарувати квіти білого або бежевого відтінку, допускаються рожеві і фіолетові кольори бутонів. Варто утриматися від червоних троянд, незважаючи на те, що вони символізують любов і пpистpaсть, їх відтінок не підходить для атмосфери свята. Безумовно, чорні тpaурні троянди не принесуть радості молодим. Не прийнято приносити на весілля і букети жовтих троянд, хоч у східній культурі вони і вважаються добрим знаком, в наших краях вони символізують зраду і розставання.

Якщо говорити про види квітів, асортимент тут найширший. Можна віддати перевагу трояндам, конвалії або ліліям. Конвалія — ​​не тільки ніжна і зворушлива квітка, вона до того ж символ вірності і відданості. Лілія ж здавна уособлювала плодючість. Не варто нести на весілля польові квіти, можливо, що у кого-небудь з присутніх на святі на них може бути алергія. Доведеться утриматися і від рослин з насиченим ароматом, краще підібрати варіант з нейтральним запахом.

Читайте також: Є в Україні особлива церква, там молоді просять зберегти кохання, дорослі – здоров’я для дітей, немічні хочуть позбутися хвороб. І отримують це

Щодо кількості квітів у букеті, найбільш важливим вважається правило непарності. Парна кількість квітів приносять на заходи, пов’язані зі смepтю людини, тому ні в якому разі не слід презентувати такий букет на церемонії одруження. При виборі букета варто орієнтуватися не на кількість, а на якість квітів. Буде більш цікаво виглядати композиція з 5-7 стебел, які добре гармонують за кольором і розміром, ніж несмачний віник з п’ятдесяти однієї одиниці різномастих бутонів.

Якщо гість захоче проявити креативність, у нього є можливість під замовлення оформити букет, виконаний у вигляді символу, наприклад, серця або написи з побажаннями. Останнім часом стали популярні букети квітів, декоровані у вигляді іграшки. На цикл життя букета його оформлення, звичайно, не вплине, однак, є шанс здивувати і порадувати молоду сім’ю неординарним підходом до підготовки до їх свята.

Джерело.

You cannot copy content of this page