fbpx

Які квіти та трави потрібно додати для віночка на Івана Купала, що принесе кохання

Плетіння віночка на Івана Купала – традиційний український обряд. Завжди люди збирали квіти, плели з них вінок та спускали його у воду в ніч на Івана Купала. Найчастіше, вплітають трави: ромашки, кульбаби, волошки, конюшин, Іван-да-Мар’я, також красиво у віночку виглядають ягоди зі стеблом.

Коли дівчата опускають віночки у воду, то дивляться як вони пливуть. Якщо віночок потоне – дівчина не вийде заміж в цьому році, а якщо відпливе від берега – весілля зовсім скоро.

Щоб сплести розкішний віночок – потрібно за основу взяти довге і міцне стебло. Далі на стебло викладається квітки – і перехльостуються своїм же стеблом та туго затягуються на основі.

Також, віночок можна сплести за принципом коси. Візьміть три квітки на довгих і міцних стеблах – і заплітайте як косу, додаючи нові квіти. У результаті – з’єднайте та закріпіть ниткою або міцним стеблом.

Ще один спосіб сплести віночок – це прикрасити живими квітами вже готовий ободок для волосся. Такий варіант особливо хороший, якщо ви хочете використовувати великі квіти: троянди, півонії, жоржини і навіть довгі гладіолуси.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page