Які найкраще дарувати Новорічні подарунки у 2022 році: що презентувати рідним та друзям та колегам

Незабаром настане новий 2022 рік. За східним календарем це буде рік Водяного Тигра. Символ наступного року, який уособлює рішучість та надійність, він цінує традиції та дуже наполегливий. Зрозуміло, при виборі новорічного подарунка, в першу чергу потрібно враховувати смаки людини, що обдаровується, але бажано подарувати щось, що принесе не тільки радість, а й удачу.

Вибираючи подарунок, слід дотримуватися думок близьких до стихії року, що наближається, блакитний або простий білий колір. Тигр істота практична і йому може не сподобатися подарунок, що не принесе сенсу. Символ року не любить зайві витрати і навряд чи залишиться прихильним до дарувальника та обдаровуваного.

То що ж подарувати, щоб не впасти в немилість Тигру?

Мужчині

Коханому чоловіку сподобається гарний аксесуар для автомобіля. Чоловік захоплюється риболовлею – можна піднести йому зручну сумку під снасті або переносний стілець. Подарунок у вигляді сертифіката теж непоганий вибір. Це можливість самому придбати щось у магазині полювання чи техніки.

Жінці

У подарунок жінці можна зробити солодощі, якщо вона до них небайдужа, або корисний сувенір — наприклад, нову скриньку під прикраси. Якщо чоловік добре знає смаки своєї подруги, ідеально підійдуть предмети одягу та аксесуари: шарф, рукавички чи капелюшок, срібна прикраса чи якісна біжутерія. Чудовим подарунком може стати нова сумочка. Новий мобільний телефон або планшет також стануть корисним придбанням, як і техніка, що полегшує побут.

Дітям

При виборі подарунка дітям потрібно враховувати їхній вік. Маленьким дітям можна подарувати їстівні шоколадні сувеніри, іграшки, що розвивають, набір пластиліну. Старшого малюка зацікавлять розумний годинник, хороші навушники, чохол для планшета. Діти будь-якого віку будуть у захваті, якщо їм подарувати свято у компанії друзів, наприклад, спільний похід у кіно на новий фільм.

Друзі

Для друзів можна підібрати щось, що стане пам’яттю про подію. Гарним подарунком може стати навіть нова сковорідка. Можна подарувати предмети, що асоціюються із затишком – скатертина, чайний сервіз.

Колеги

Колегам, з якими спілкування здійснюється лише за робочими моментами, подарунок краще вибирати нейтральний. Це може бути брелок, стильна ручка, календар, блокнот для записів або органайзер. Головне пам’ятати – найголовніший подарунок, це увага.