Які романтичні зміни на вас чекають на початку нового 2022 року — астрологи розповіли

Овен

На початку року у ваших стосунках настає чарівний період повного порозуміння, заснованого на довірі та прихильності, що приносить велик у взаємну згоду. Якщо ви самотні, то в другій половині місяця з’явиться шанс на цікаве знайомство з продовженням. Однак, наближаючись, важливо не йти на поводу у чужих очікувань, а одразу роз’яснити, чого ви чекаєте від цього зв’язку.

Телець

Ваша товариськість досягне піку в середині місяця, що допоможе познайомитися з новими людьми і, можливо, зустріти того, з ким ви відчуєте спорідненість, забудете про самотність та інші тривоги. Користуйтеся прихильністю планет — женіть геть невпевненість, усміхайтеся, не скупіться на флірт. Для тих, хто у відносинах, настає сприятливий період, щоб оформити їх офіційно.

Близнюки

Любовний настрій захлисне вас із головою, впливаючи на звички та вчинки. Ви почуватиметеся як ніколи впевнено, насолоджуючись обожнюванням партнера. Ви ще не визначилися із серйозністю намірів, але вам і так добре, а зірки не поспішають із прийняттям рішень.

Рак

Січень для Раків – час блищати: ви буквально випромінюєте комунікабельність, а ваше почуття гумору досягає найвитонченіших висот. Моральне піднесення поверне свіжість усталеним відносинам і допоможе краще пізнати одне одного. Для тих, хто самотній, настає сезон виходів у світ – перетрусіть гардероб, оновіть запаси помади і не відмовляйтеся від запрошень на світські заходи.

Лев

Ви з партнером дуже близькі, але останнім часом вам все складніше дійти єдиного рішення щодо майбутнього. У січні ситуація зміниться на краще — ваша внутрішня енергія перебудується на хвилю продуктивної взаємодії, що буде доречним і на роботі. Самотні Леви з початком року матимуть шанс вступити у стосунки завдяки знайомству, зав’язаному за допомогою друзів.

Діва

Ви успішні у кар’єрі, але в особистому житті настає складний період, оскільки бізнес відволікає вас від збалансованих відносин. Романтичні моменти трапляються дедалі рідше, чому провиною не лише ваші амбіції — в обох надто насичене соціальне життя. Тим, хто в парі і одинокий, зірки рекомендують налагоджувати гармонію між особистим і діловим, приділяючи більше часу прогулянкам, розвагам і флірту.

Терези

Цей місяць буде багатим на події. Чекайте надихаючих знайомств та несподіваних відкриттів, які розгорнуть перед вами цікаві перспективи. Зустріч із людиною, яка має статус і владу, відкриє двері в інше суспільство. Довіртеся своїй харизмі та комунікабельності, щоб позбутися колишніх проблем та досягти особистого щастя.

Скорпіон

На початку місяця на вашому любовному фронті буде потепління. Знайомство, якого складно уникнути, змінить ваше життя — нехай навіть здається, що цей персонаж не на ваш смак. Найближчими днями ви взагалі будете поводитися не так, як завжди, тому не дивуйтеся. Що, як і раніше, у вашому стилі, так це ревнощі, які варто тримати у вузді, щоб запобігти недомовкам.

Стрілець

Здавалося б, більше нікуди, але у січні ваша товариськість досягне чемпіонських охоплень. Така активність дасть плоди: з купи шанувальників ви нарешті визначите кандидата у бойфренди. Для тих, хто у стосунках, настає час з’їхатися або замислитися над розширенням сім’ї — зірки наполягають, що вам час перейти на наступний рівень.

Козеріг

Настає сезон чуттєвості — вами опанує жага романтики. Щодо кохання, друга половинка вже десь поруч і шукає вас — не проґавте швидку зустріч.

Водолій

Цього місяця астрологи виділяють Водолія серед везучих знаків зодіаку. Вам під силу всі сміливі проекти мрії, а у відносинах ви претендуєте на звання пари року. Вам звично бути в центрі уваги – можете сповна цим насолоджуватися, а ті, хто самотній, зможуть вибирати з цілого списку претендентів. Порада: довіряйте інтуїції, а не його красивим очам.

Риби

Девіз місяця: будьте собою, і до вас потягнуться. Ваша чарівність, м’якість і розважливість діють на оточуючих як дудочка факіра, і тільки від вас залежить, які стосунки у вас будуть. Хочете регулярних зустрічей без зобов’язань або серйозного зв’язку на довгі роки — вирішувати вам, і, що приємно, без поспіху. Важливо, щоб той, на якому ви зупините вибір, цінував вашу індивідуальність.