Які сни і чому саме ніколи нікому не можна розповідати

Всі люди бачать сни, але далеко не кожен готовий поділитися своїми нічними видіннями з оточуючими. Чи варто розповідати про зміст своїх снів, чи краще залишити їх виключно для себе?

Існує безліч повір’їв на цю тему: одні стверджують, що якщо розповісти поганий сон, то він обов’язково збудеться. Інші, з точністю до навпаки, говорять, що якщо розповісти хороший сон, він точно не збудеться. Насправді, існує кілька пояснень, чому не варто розповідати сни всім підряд. Джерело.

Вчені вважають, що сни потрібні людині для переробки інформації, що накопичилася за день. Який би не був сюжет сну – це відображення наших думок, переживань, спроби пошуку рішень у важливих для нас ситуаціях. Саме тому з точки зору психології не варто розповідати сюжети ваших снів малознайомим людям.

Справа в тому, що дізнавшись зміст сну, можна зробити певні висновки про те, що турбує людину в реальному житті, яка складається ситуація, чим вона стурбована. Виявивши, таким чином, ваші больові точки, можна буде використовувати їх на шкоду вам. Звичайно, не кожен сон може видати вас з головою, але варто бути обережними.

Тлумачі снів дотримуються іншого погляду на цю проблему. Вони вважають, що не варто розповідати сни-попередження і сни, які стосуються вашого особистого життя. Справа в тому, що вважається, якщо ви розповіли сюжет вашого сну – сон перестає працювати. Якщо ж сон був попередженням про щось, то ви можете не встигнути ним скористатися, попередження з розказаного сну втратить свою силу, і події підуть не так, як ви припускали.

Читайте також: Чому насправді сняться пoкiйнi

І є велика ймовірність того, що ви вже нічого не зможете виправити. А ось змістом романтичних снів не варто ділитися з іншої причини: людська заздрість до того, що у вас все добре в особистому житті може негативно вплинути на реальні події.

З точки зору різних езотериків, сни – це подорож душі людини в астральному світі. Якщо ви розповідаєте іншим людям ваші нічні бачення, таким чином, ви як ніби даєте їм доступ до вашого тонкого тіла. Люди, практикуючі роботу з енергіями, вважають, що при бажанні таким чином можна вторгнутися в енергетичний простір іншої людини і заподіяти їй шкоду. І все ж, розповідати ваші сни чи ні – залишається за вами!