Які сни ніколи не можна розповідати, а які навпаки – варто

У сновидіннях наша підсвідомість відтворює картини минулого або розповідає про майбутнє. Часом наші сни бувають настільки приємними, яскравими і дивовижними, що нам не терпиться поділитися ними з близькими. У багатьох випадках робити це категорично заборонено.

Занурюючись в сон, людина розслабляється і відновлює свої сили, незважаючи на те, що її мoзoк, як і раніше залишається активним. Наша підсвідомість здатна працювати цілодобово, саме тому у снах відтворюються образи і події, побачені нами раніше. Однак деякі сновидіння не мають ніякого зв’язку з нашим минулим, і здаються нам досить дивними.

Існує думка, що саме такі сни є попереджувальними, так як вони хочуть повідомити нас про щось важливе. Коли сон справляє на нас сильне враження, у нас виникає бажання поділитися ним з близькими людьми, але, як з’ясувалося, це може мати негативні наслідки. Експерти  розкажуть вам про сновидіння, які ніколи не можна розповідати іншим людям і чому робити це не рекомендується.

Про які сни можна, а які не можна розповідати іншим людям
Напевно ви помічали, що деякі наші сни є досить дивними і незрозумілими. Однак це не означає, що вони не мають значущості. Якщо після пробудження ви не можете зрозуміти сенс вашого сну, але, при цьому, він залишив у вас неприємне враження, розповідати його іншим необов’язково. Для початку необхідно його обміркувати, щоб зрозуміти, про що він хотів вас попередити.

Не всі дивні сни несуть негативний характер. Багато з них, на перший погляд, здаються безглуздими, але після них всередині нас залишається приємне відчуття. Про це сновидінні ви спокійно можете розповісти своїм близьким, не бoячись неприємних наслідків.

Не рекомендується розповідати сни, які можуть вас попереджати про події майбутнього. Наприклад, якщо на найближчий час у вас заплановано важливий захід, і на грунті хвилювання вам привидівся сон, що в самий рoзпал події у вас трапився конфуз, не варто ділитися цим з іншими, інакше сон може втілитися в реальність.

Не варто розповідати про сни, в яких вам довелося опинитися в центрі неприємної ситуації. Іноді такі сновидіння виникають на грунті cтрaху. Наприклад, якщо людина збирається на побачення і відчуває хвилювання, то напередодні зустрічі вона може побачити сон, де під час побачення їй довелося пережити ганьбу. Такі сни виникають дуже часто, але щоб вони не стали реальними, залиште їх при собі.

Вже доведено, що найрідше люди бачать віщі сни. Зазвичай в них підсвідомість попереджає нас про те, що має статися з нами найближчим часом. Такі сновидіння розповідати заборонено, але, на жаль, зрозуміти який з наших снів є віщим досить важко. Саме тому не варто відразу ж ділитися з людьми своїми снами, а якщо вам дуже хочеться поділитися ними, зробіть це через деякий час.

Чому не можна розповідати про свої сни
Деякі люди не надають особливого значення снам, і без cтрaху за наслідки спокійно діляться ними з іншими людьми. Однак перш ніж ділитися своїми снами, дізнайтеся, можливо це може бути небезпечно.

Не стільки важливо яким сном ви захочете поділитися, набагато важливіше кому ви розкажите про нього. Якщо сон віщує вам щось хороше, рекомендується говорити про нього тільки своїм близьким. Іноді сторонні люди можуть бути налаштовані проти вас негативно, в цьому випадку навіть ваші сни можуть пробудити в них заздрість або навіть злiсть. Можливо небезпечними наслідками це не зaгрoжує, але ваш сон навряд чи збудеться.

Можна розповідати свої сни іншим людям чи ні? На це питання думки психологів розходяться. Згідно з деякими твердженнями, якщо вам дуже хочеться поділитися своїм сном, зробіть це. Якщо ж вам здається, що певне сновидіння має залишитися вашим секретом, краще про нього не говорити оточуючим.

В цьому випадку у людини спрацьовує психологічний бар’єр, який не дозволяє їй зробити те, про що вона згодом пошкодує. Тому покладайтеся на внутрішні відчуття, і не забувайте прислухатися до підказок інтуїції.

Перш за все, не варто розповідати про свої сни малознайомим людям. Часом наші сновидіння відображають наш емоційний стан і дозволяє іншим зробити про нас певні висновки. За допомогою снів багато людей можуть виявити ваші слабкі сторони, і використовувати отриману інформацію проти вас. Тому перед тим як розповісти своє сновидіння, виберіть відповідного слухача.

Якщо ви бажаєте розповісти свій сон, але бoїтeся наслідків, як слухача ви можете вибрати природу. Стихії здатні сприймати інформацію, але при цьому вони не зможуть використовувати її проти вас. Тому найкраще, якщо ви поділитеся своїм сном з вітром або водою, що біжить.

Читайте також: Прикмети на щастя: як зрозуміти, що скоро ви зміните своє життя на краще

З давніх-давен люди намагаються знайти найефективніший спосіб дізнатися майбутнє. Однак жоден провісник не розкаже вам про нього докладніше, ніж ваша підсвідомість. У кожної людини виникають сни, але ваше завдання зрозуміти, який з них є віщим.

Джерело.