fbpx

Які трави мають бути в будинку на Трійцю, а які приносити категорично заборонено

Аїр

Аїр є головною рослиною свята. Нею застеляють підлогу в оселі, щоб залучити в родину здоров’я та багатство. Аїр приносить в дім душевну гармонію, очищає його від злих сил та захищає від нечисті. Щоб зробити відвар проти випадіння волосся, потрібно взяти корінь аїру та лопуха.

Полин

Цю рослину розташовують над дверима. Пучок буде оберегом від всілякого лиха. Щоб позбутися втоми, покладіть один листок полину в своє взуття. Коріння рослини застосовують в якості заспокійливого засобу, а листя в якості знеболювального.

Чебрець

Ця рослина має бути в букетах молодих дівчат, які мріють вдало вийти заміж. За повір’ям, чебрець здатен залучити судженого, завагітніти та виховати прекрасних дітей. Якщо турбують нічні кошмари, потрібно зашити в подушку трохи чебрецю. Приготований з цієї рослини чай, стане відмінним заспокійливим та снодійним засобом.

Волошка

Ця квітка — найсильніший оберіг проти нечисті. Незаміжні дівчата брали квітку з собою, щоб швидше знайти нареченого. Знахарі використовували волошку проти жару та болю.

Любисток

Він оберігає від нечистої сили, чаклунства, псування та пристріту. Щоб донька швидше знайшла шлях до щастя, мати кладе любисток в її ліжко. Для зміцнення волосся робили відвар з любистку та мили ним голову.

М’ята та меліса

За повір’ям, м’ята відганяє злих духів та захищає від лиха. Сушена м’ята грає роль заспокійливого та снодійного.

Трави, яким не можна бути в оселі:

Не додавайте в букет синьоголовник плоский, чортополох та ворсянку. Не можна використовувати колючі рослини, інакше чекайте біди. Шипшина в букеті може призвести до важкої хвороби.

На збір трав потрібно вирушати в світлу та ясну погоду. Краще за все робити це в неділю вранці, щоб освятити свіжий букет трав. Не зривайте рослини поряд з кладовищем та церквами.

You cannot copy content of this page