fbpx

Які трави святять на Трійцю і в чому їхня сила

27 травня 2018 року церква відзначає Трійцю. Будь-яка зелень в цей день має особливе значення. Травами, гілочками дерев, квітами прикрашають на Трійцю храми і будинки, Троїцькі трави освячують у церкві і використовують як обереги будинку. Дізнайтеся, які саме трави прийнято освячувати на Трійцю.

Троицкими травами захищають будинок від непрошених гостей, злих людей і нeчистої сили, в це вірили наші предки і на Трійцю завжди освячували трави в церкві. Траву потрібно освятити в церкві на свято, а потім зберігати її вдома, висушена Троїцька трава має своє призначення.

Чебрець, який в народі називають травичка Богородиці, жіноча трава, допомагає зaвaгітніти, легко наpoдити, виростити і виховати дітей, оберігає сім’ю. Ніжний пряний запах чебрецю притягує в будинок бажаних гостей, допомагає виконати бажання.

Аїр або Ангельська трава гармонізує атмосферу будинку, заряджає позитивною енергією. Відварами з аїру споліскують волосся для зміцнення і кращого росту.

Любисток – трава любові і пpивopoту, жіноча, дівоча трава, вважається однією з найбільш “щасливих”, яка притягує щастя і любов в будинок. Любисток притягує любов – в це вірили наші предки, захищає від усього поганого, один з головних обеpeгів наших предків, домашній талісман щастя і благополуччя. Раніше любисток ріс біля кожного будинку, його вплітали у вінки незаміжні дівчата, прикрашали весільні вінки та букети, відвар додавали у воду для купання немовлят. Свіжий листочок любистку допомагає зняти головний біль.

Полин захищає від нeчиcтої сили, лихого ока, відлякує мишей і тарганів. Відвари полину заспокоюють нервову систему.

Читайте також: Як правильно святкувати Трійцю, якими гілками в жодному разі не можна прикрашати оселю та що слід зробити в цей день

М’ята створює атмосферу любові, підтримує гармонію і благополуччя, захищає від поганих людей, допомагає притягувати фінанси. Кажуть, якщо носити в гаманці листочки м’яти, то гроші будуть примножені і ніколи не будуть витрачені даремно.

Троїцьку траву приносять в будинок, її ховають за іконами чи кладуть під подушку – для хорошого сну і здоров’я.

Джерело.

You cannot copy content of this page