fbpx

Які ж вони методи виховання в інтернатах і до чого тут дитячий шарфік

Недавно місцеві ЗМІ у місті Дніпро розказали про виховання, якими керуються педагоги  у одному із центрів соціальної підтримки дітей.

Так стало відомо, що 2-річну дівчинку, яка знаходться у закладі, шарфіком притуляли до стільця – спіймані на гарячому вихователі пояснили цей вчинок “педагогічними заходами”, тому що дівчинка заважала.

Чоловік, який це побачив, прийшов в установу, щоб провідати дитину, над якою він оформляє опікунство. У сусідній групі він побачив маленьку дівчинку, яка була прив’язaнa шарфом до стільця. На всі питання чоловіка йому відповіли, що дівчинка заважала педагогам, тому її покaрaли за погану поведінку.

Читайте також: На місце Олесі таки взяли іншу вчительку, бо який директор терпітиме у своїй школі свавільну вчительку малювання?

Чоловік пробував пояснити вихователям, що такі методи не є допустимими. Тим не менш, у жінки це не викликало докорів сумління. Педагог заперечила, щоб він не пхався до неї та її роботи.

“Я регулярно чую, як тут всі кричaть на дітей, але цей інцидент став останньою краплею. Вони навіть не думають, що  щось роблять не так, і відчувають себе дуже вальяжно”,- каже чоловік.

Він написав заяву до відповідних органів. Правоохоронці прийняли заяву за даним фактом і будуть встановлювати всі деталі. Джерело

Дітки в інтернатах навіть не знають, правильного поводження до себе від самого початку існування там. Тому не дивно, що їх світогляд часто відхилений від рамок загальноприйнятого життя.

Позначки:
facebook