Які жіночі риси характеру найбільше приваблюють чоловіків

Які жіночі риси характеру приваблюють чоловіків. За матеріалами:Сьогодні

Коли чоловік закохується в жінку, він починає помічати в ній набагато більше, ніж просто її зовнішню привабливість. Є риси характеру, які діють на хлопців як магніт, пише сайт Women Working.

1.Почуття гумору

Життя – це виклик, але наявність почуття гумору означає, що ви здатні побачити щось хороше навіть у найбільш непрості часи.

Читайте також:Ось 4 дієтичні салатики, які можна їсти навіть після 10 вечора. Порадила знайома дієтолог

2.Цікавий співрозмовник

Навряд чи ви зважитеся познайомити зі своєю мамою або зводити в хороший ресторан дівчину, яка звикла спілкуватися на підвищених тонах і з рясним використанням нецензурних слів.

Люди намагаються уникати гучних і лайливих персонажів. Така поведінка свідчить про те, що подібним особистостям не вистачає яскравості, яку вони намагаються компенсувати ось таким чином. На їх фоні виграшно виглядають жінки, які виражають свої думки ясно і спокійно. Така жінка у стосунках зазвичай займає активну, самодостатню позицію.

3.Загадка
Є причина, за якою нас тягне до невідомого. Таємничість, яка полягає в жінці, стимулює природну цікавість і збуджує почуття.

Жінка, яку можна вивчати сторінка за сторінкою, активізує нашу уяву. Тому намагайтеся утриматися, якщо це можливо, і не повстати відразу ж відкритою книгою. Залиште місце для загадки, діліться своїми таємницями поступово.

4.Елегантність

Елегантна жінка дбає про свою зовнішність, гігієну і манери, але не одержима ними. Вона прагне, щоб люди відчували себе бажаними гостями, щоб їм було комфортно поряд з нею, тому що вона ніжна, ввічлива і турботлива.