fbpx

Якого числа можна ставити ялинку на Новий рік 2022: вдалі дати, прикмети та повір’я

Новий рік – свято, невід’ємною частиною якого вважається ялина. 

Коли ставити ялинку 2022 в Україні – вдалі дати

Натуральна ялинка швидко жовтіє і обсипається, тому краще заздалегідь її  не приносити. Дерево залишається свіжим близько 10-15 днів. Ідеальний варіант – встановити таку ялинку за тиждень до Нового року, щоб вона протрималася до Різдва.

Штучну ялинку  можна поставити в будь-який зручний час. Перші числа грудня – найбільш сприятливі дати для того, щоб встановити штучну ялинку. Живу – у другій половині місяця.

Коли наряджати ялинку – прикмети і повір’я

Наші предки вірили що існують дні, коли ялинку потрібно ставити, щоб посилити зв’язок зі своїм родом.

Якщо ви хочете, щоб новорічна ялинка стала оберегом, наряджайте її в 23 грудня день.

24 грудня – за традицією давніх народів, прикрашати ялинку потрібно було саме в цей день. Вони вірили, що це забезпечить їм урожайний майбутній рік. Християнство перейняло цю традицію, тому для того, щоб в родині був достаток, наряджайте ялинку саме в цей день.

28 грудня – Трифонов день. Святий Ігумен завжди захищав знедолених і допомагав нужденним. Православні наряджають ялинку 28 грудня.

День, в який не можна ставити ялинку і наряджати її – 23 грудня. Вищі сили не дадуть бажанням збутися, навіть якщо ви дуже попросите. Так що, краще вибрати для новорічного ритуалу більш сприятливий день.

You cannot copy content of this page