Якого кольору має бути гаманець у представника кожного зі знаку Зодіаку, аби там завжди водилися гроші

Гроші постійно водитимуться у тому гаманці, колір якого відповідає стихії знаку Зодіаку. Він повинен викликати приємні емоції і ним потрібно користуватися весь час, тоді він не буде порожнім.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Представники знаку – цілеспрямовані особи, тому їм краще підібрати для себе гаманець коричневого, зеленого або золотого відтінку. Свій вибір варто зупинити на прямокутних формах.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Енергійним Тельцям варто зупинитися на простих гаманцях. Що стосується відтінку, то для них підходящими стануть зелені та темно-коричневі. Вони допоможуть залучити достаток.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Представники цього знаку можуть вибрати гаманець сірого, жовтого, зеленого або фіолетового відтінку. Вони вдало будуть гармоніювати з їх темпераментом і дозволять залучити достаток.

Рак (22 червня – 22 липня)

Люди цього знаку мудрі і розважливі, часом надто сприйнятливі та емоційні. Для них підійде гаманець наступних відтінків: сріблястий, синій, білий або платиновий, вони допоможуть їм залагодити грошові питання та залучити багатство.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Представники цього знаку — сильні та незалежні особи. Їм добре підійде гаманець оранжевого відтінку. Він допомагатиме їм притягувати не лише гроші, а й удачу.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви надто скурпульозно ставляться до фінансів. Щоб залучити до свого життя достаток та успіх, представникам знаку варто придбати гаманець жовтого чи лимонного кольору.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези по життю багато вагаються і часом самі не знають, чого хочуть. Так у них справи і з вибором відповідного гаманця. Вдалими їм стануть блакитні відтінки. Саме вони допоможуть залучити до їхнього життя гроші.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Сильна енергетика та нестримність Скорпіонів дозволяє їм постійно перебувати в центрі уваги. Їм варто віддати свій вибір гаманцям жовтого, сірого чи синього кольору.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці по життю дуже активні, тому їм варто підібрати кольори, які їх врівноважуватимуть і заспокоюватимуть. Придатними для них стануть гаманці чорного, блакитного або фіолетового відтінку.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерогам, які багато сил і часу віддають роботі, варто придбати гаманці синього, чорного або зеленого кольору. Щоб такий гаманець притягував гроші, в середину нього можна помістити камінь-талісман знаку Зодіаку.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Для залучення у своє життя успіху та фінансового благополуччя Водоліям необхідно придбати гаманець білого, блакитного чи срібного кольору. Найкраще віддати перевагу класичному дизайну.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Для Риб найкращим вибором стане гаманець білого кольору. Саме цей колір їм найбільше підходить і зможе принести удачу, а також забезпечити стабільний дохід.